6 Şubat ve Merkür Retro EtkileriKoç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün sabah saatlerinde eviniz ve aileniz ile ilgili maddi ve hukuki girişimlerinizde rahatlıkla sonuç alabileceksiniz. Öğleye doğru kariyerinizi ilgilendiren kişilerden destek alabilir; iş ilişkilerinizi geliştirecek toplantılara katılabilirsiniz. Akşama doğru sosyal ortamlarda özellikle maddi konularda güç savaşı ilişkilerinizde gerginlik yaratabilir. Sonrasında ise merkür gece yarısına doğru 28 Şubat’a kadar geri harekete geçecek. İlk bir haftalık süreçte düşüncelerinizi netleştirmek, kendinizi dinlemek için rölantiye almak için fırsatınız olacak. Sonrasında ise eski dostlarınızla bir araya gelerek hasret giderme fırsatı bulabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Duygularınızı rahatlıkla aktarabileceğiniz, kendinizi ifade etme yeteneğinizin yüksek ve iletişimin olumlu olduğu sabah saatlerini önemli görüşme ve sözleşmeler için kullanabilirsiniz. Öğleye doğru özellikle hukuki ve ticari alanlarda önemli kişiler ile tanışabilir ve onlardan destek alabilirsiniz. Öğleden sonra kariyerinizi yönlendiren kişilerle tartışmalardan çekinmeniz faydalı olur. Gece yarısında doğru geri hareket için durağanlaşacak Merkür, 28 şubat’a kadar önce sosyal ilişkileriniz sonra kariyerinizi ilgilendiren konularda aksaklıklar getirecek. Yeni sosyal ortamlara girmek ve kendinizi göstermeye çalışmak yerine eski dostlarınızla bir araya gelmeniz faydalı olacaktır. Önemli toplantı, sunum, görüşme, sözleşme gibi kariyeriniz ve iletişimi bir araya getiren konular için bu süreçte hazırlanmalı ancak aktarımını 28 Şubat sonrasına bırakmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                


Maddi konularda fedakarlık gösterebileceğiniz ve bu konuda bonkör olacağınız bir sabah olabilir. Gelir dışı kaynaklarınız yani miras, sigorta, kredi vb konularda onay, danışmanlık gibi beklentileriniz var ise bugün öğle saatlerini iyi değerlendirmelisiniz. Eşiniz ya da ortağınız ile ortak gelirlerinizi de bu kapsamda değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru yurt dışı bağlantılı ya da danışman, eğitmen, hukuki olarak sizden üstün olan kişiler ile güç çekişmelerine girmemelisiniz. 28 Şubat’a kadar geri harekette olacak ve iletişimde aksamalara sebep olacak Merkür hareketi bu gece yarısından itibaren etkisini gösterecek. Öncelikle kariyeriniz sonrasında ticari, eğitim ve medya konularında sizi biraz zorlayabilir. Bu etkinin bilincinde hareket etmeniz faydalı olacaktır. 

Devamı az sonra..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova