7 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Sabah finansal engellerle karşılaşabilirsiniz. Akşam zihinsel aktiviteler, öğrenmek, okumak, kısa bir seyahat fikri cazip gelebilir. Ancak geceye doğru kelimelerinize dikkat etmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Günün ilk saatlerinde eşiniz, ortağınız, ikili ilişkilerde güçlük hatta uzlaşamama yaşayabilirsiniz. Oldukça durağan bir günün gecesinde maddi konular ile ilgili gerginlikler yaşanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
İş yerinizdeki sorumluluklarınızın sizi ruhen baskıladığını hissedebilirsiniz. Akşam sezgileriniz yoğunlaşıyor. Ancak geceye doğru kariyeriniz ile ilgili iletişimde problemler yaşayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Sabah arkadaşlarınızla keyif yapmak isterken sevgiliniz ya da çocuklarınıza karşı sorumluluklarınızın sizi engellendiğini hissedebilirsiniz. Gece saatlerinde meditasyon vb iyi gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Ailevi sorumluluklarınız sebebiyle kariyerinizde bazı kısıtlamalar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla keyifli sohbetler sizi bekliyor. Tartışmalardan kaçının.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Uzun bir seyahat planı yaparken adeta engelleri aşamadığınızı hissedebilirsiniz. Bir başka güne bırakmak daha doğru olabilir. Gece yarısına doğru eşinizle iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili kararları gelirlerinizle ilgili korkular sebebiyle erteleyebilirsiniz. Değişik kültürlere olan merakınızı okuma ve araştırma ile bu akşam giderebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İkili ilişkilerinizde keyifli vakit geçirmenizi belki de sadece kendiniz engel oluyorsunuz. Akşam maddi konular ile ilgili haber alabilirsiniz. Sezdiğinizle tartışmalardan uzak durmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
İşiniz ile ilgili konularda ilerlemek istiyorsanız kendi zihninizdeki engelleri kaldırmalısınız. Hoş sohbetlerde bulunabileceğiniz bu akşamda gece yarısına doğru gerginliklerden çekinin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Sevdiğiniz kişi ve sosyal çevrenizin uyuşmadığını ya da bu ilişki için bir engel teşkil ettiğini düşünebilirsiniz. Ancak gerçek bu mu bakmalısınız? Akşam iş ile ilgili iletişim artıyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kariyerinizde sorumluluklar sebebiyle aileniz ve evinizle ilgili bazı konuların engellendiğini düşünüyorsunuz. Akşam sözel yaratıcılığınız artıyor; maddi konularda gerginliklerden uzak durun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Bu sabah seyahat planı yaparken bazı sorumluluklarınız daha ağır basabilir. Akşam saatlerinde aile içi iletişiminiz hızlanıyor. Geceye doğru duygularınızı rahat ifade edemeyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova