8 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Sabah telefon trafiğinin yoğunluğundan ne yapacağınıza bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Öğleye doğru aniden kısa bir seyahate çıkmaya karar verebilir, yeni yerlere gidebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaştığınız maddi konularda net bir çözüm bulamayabilirsiniz. Gün ortasında ortaya çıkan beklenmedik bir haber ile farklı bir alışveriş yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün olacak. Sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili bazı konular tam netleşemese de öğleden sonra arkadaşlarınızla sürpriz bir program keyif verecek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İnançlarınız ve idealleriniz konusunda duygularınızı karışabilir. Duygusal dengenizi bulamadığınızı hissederken öğleden sonra kariyerinize ilgili bir sürpriz size yenilikler getirecek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Arkadaşlarınızla bol sohbetli bir gün geçirebilirsiniz. Sabah finansal konularda kararsızlık çekseniz de öğleye doğru yeni yerler keşfederek, yeni şeyler öğrenerek mutlu olacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Eş ya da ortağınızın yorumları sebebiyle işinizde bazı konularda yönünüzü bulamayabilirsiniz. Öğleye doğru ortak gelirlerle ilgili bir sürpriz size yeni adımlar atmak için şans verebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Yeni şeyler öğrenmek, uzak yolculuklar yapmak ve değişik kültürleri tanımak isteğinizi işiniz sebebiyle netleştiremeyebilirsiniz. Eşinizle rutin dışı bir program size keyif verebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Sabah saatlerinde risklerinizdeki belirsizlikler sebebiyle gelir dışı kaynaklarınıza yön vermekte zorlanabilirsiniz. İş yerinizde beklenmedik bir olay yeni şeyler öğrenmenizi sağlayabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Eşinizle keyifli sohbetler yapabileceğiniz bir gün. Sabah eviniz ve aileniz sebebiyle karar alamasanız da bir sürpriz ile yaratıcı ve hayattan keyif aldığınız bir gün geçirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
İşiniz ile ilgili bazı konularda net olmayan haberler alabilirsiniz. Karar almanızı ve bazı konularda yön vermenizi zorlaştırabilir. Öğleden sonra evinizde farklı bir gün geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Biraz keyif yapmak, hobileriniz ile uğraşmak isterken sabah saatlerinde maddi bir takım konular kafanızı karıştırabilir. Öğleye doğru bir sürprizle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Evinizde mutlu ve keyifli bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinde duygusal anlamda bazı kararsızlıklar çekebilirsiniz. Öğleye doğru alışveriş çıkmak sizin için sürprizlerle dolu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova