9 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Arkadaşlarınızla iletişiminizin yoğun olduğu bir gün olacak. Kendinizden yaşça büyük birinden destek alabilirsiniz. Akşam eşinizle kısa bir yolculuğa çıkmak için sabırsızlanabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Parasal konularda çeşitli yorumlar duygusal gelgitlere yol açabilir. Toplumda başarılı ve saygın birinin desteği ile bu durum düzelebilir. Akşam kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)            
Duygusal ilişkilerde hareketli, flörtçü bir tavırla zeki, konuşabileceğiniz birini arıyorsunuz. Öğretmen ve danışman olarak gördüğünüz kişinin hayallerinize ulaşmanızda yardım etmesi olası.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Bugün karışık duygular içinde hissedebilirsiniz. Ortak paylaşımlar ve gelir dışı kaynaklar konusunda bir aile büyüğünüz size destek verebilir. Evinizde aktif bir akşam geçirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Arkadaşlarla bilgi paylaşımı ve hoş sohbet içinde bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizden büyük birine aşık olabilir ya da eşinizden sosyal organizasyonlar konusunda destek alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Kariyeriniz ile ilgili konularda yeni şeyler araştırabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz bir gün olabilir. İş yerinizde otorite ve güç sahibi birinden yardım alarak rahatlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Farklı kültürler keşfetmek, yeni yerler görme arzusu içindesiniz. Hayattan keyif alma isteği, enerji, özgüveninizin yüksek olduğu bugünde akşamı saatlerini hareketli geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Duyguların son derece derin ve yoğun olduğu bugünde ruhsal ve mistik konular ile ilgili sohbetler hoşunuza gidebilir. Bir aile büyüğünüz sizin her zaman yanınızda olduğunu hissettirecek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
İkili ilişkilerinizde zihinsel paylaşımlar ve iletişim önem kazanacak. Yakın akrabalarınız ya da kardeşlerinizin desteğini almanın ardından arkadaşlarınızla hareketli bir akşam geçirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
İşiniz ile ilgili bir çok haber alabilirsiniz. Maddi konularda bir otorite figürü, güç sahibi kişinin desteği ile akşam saatlerinde kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar atmaya hazır hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Özellikle kelimelerle aranızın iyi, yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü çocuklarla ve hobilerle geçirmek için ayırabilirsiniz. Harika bir liderlik sergileyerek onlara örnek olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Evde aileniz ve geçmişiniz üzerine aile büyükleriyle sohbet edeceğiniz bir gün olabilir. Aile büyüklerinin anlattıklarına şaşırabilirsiniz. Akşam gizemli konular daha da ilginizi çekebilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem