10 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Rüyalarınız size ilham verebilir. Evinizle ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler ya da ailenize katılacak süpriz bir misafir sizi şaşırtabilir. Akşam güçlü kişilerle çekişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kardeşinizle ya da yakın akrabalarınızdan biriyle yapacağınız sohbetler sırasında ortaya çıkan bir sır sizi şok edebilir. Edindiğiniz bilgiler duygularınızı alt üst edebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizle ilgili olumlu maddi gelişmeler olurken çevrenizden alacağınız süpriz bir haber ile planlarınızı değiştirebilir; Kredi vb kaynak yapınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
 Sezgilerinizin güçlü olduğu bugünde hayata olumlu bakıyorsunuz. İşinizle ilgili beklenmedik bir konu ortaya çıkabilir. Bunun sonucunda ikili ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sabah saatlerinde yaratıcılığınız ve ilham gücünüzü verimli kullanmalısınız. Seyahat programınız ya da derslerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler sizi şaşırtabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
 Sosyal çevreniz vasıtasıyla tanıiacağınız yeni kişilerden biri süpriz bir gelir dışı kaynak almanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişi ile akşam güç çekişmesi yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyerinizde şanslı olduğunuz bugünde eşinizden gelen beklenemedik bir gelişme düzeninizi değiştirebilir. Bu vasıta ile evinizi değiştirmeyi bile düşünebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kendi gelişiminize yapacağınız yatırım ile işinizde fark yaratabilir, inovatif çözümler getirebilirsiniz. Akşam otorite figürleri ile iletişimde dikkatli olmanızda fayda var.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler sonucu yaratıcı projeyi ele alabilir ya da ani bir karar ile hobinizi işe dönüştürmeye karar verebilirsiniz. Gelirinizde köklü değişim yaşanabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğinize aşkınızın alevlendiğini hissedebilirsiniz. Eviniz veya ailenizle ilgili, bebek haberi gibi, beklenmedik bir gelişme ile değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşinizi geliştirmek, yeni girişimlerde bulunmak için şanslı bir gün olabilir. Anlaşma, sözleşme ya da seyahatlerinizle ilgili ani değişiklikler ile planlarınızı yenileyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınızın yüksek ve verimli olabileceğiniz bugünde gelir ya da beklenmedik bir masraf sizi şaşırtabilir. Gün sonuna doğru otorite sahibi biri ile tartışmaktan çekinmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova