11 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Ailenizin fedakarlıklarınızı desteklediğini hissedebilirsiniz. Öğlen gelir dışı kaynaklar ile ilgili somut gelişmeler olabilir. Arkadaşlarınıza fikirlerinizi aktarmakta zorlanabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Bugün sabah saatlerinde sosyal çevrenizden birinin desteğini hissedeceksiniz. İşinizle ilgili konularda eşiniz ya da ortağınızın görüşlerinizi belirtmekte engellediğini hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah işle ilgili otorite sahibi birinden parasal konularda destek alabilirsiniz. İşinizle ilgili yabancı kişilerle ya da ticari konularda iletişimde engellerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Bugün parasal konuları sevdiğinizle ve çocuğunuzla konuşmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Evinizle ve ailenizle ilgili işlerinizi akşam saatlerine bırakmamanız faydalı olur.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Sabah gelir dışı kaynaklarınız hakkında önemli birinden destek alabilirsiniz. Eşinize ailenizle ve evinizle ilgili fikirlerinizi kabul ettirmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İş yerinizde yazılı ve sözlü iletişimde engellerle karşılaşabilirsiniz. Sabah eşinizin desteğini alabilir; öğle saatlerinde fikirlerinizle önemli kişilerin takdirini alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Sabah bir proje ile ilgili iş arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Öğlen maddi konularda sağlam adımlar atabilirsiniz ancak yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissettiğiniz bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Bugün ailenize karşı kendinizi ifade edemediğinizi, engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde yaratıcı projelerde destek göreceksiniz. Akşama doğru içsel gerginliğiniz artabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Sabah saatlerinde ortak gelirlerinizle ilgili ailenizin desteği kendinize güvenerek adım atmanızı sağlayacak. Gün genelinde fikirlerinizi ifade etmekte engellenmiş hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Öğle saatlerinde sosyal çevrenizden otorite sahibi biri ikili ilişkilerinize destek veriyor. Maddi konularda  fikirlerinizi arkadaşlarınıza kabul ettirmekte zorlanacağınız bir gün olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Sabah işinizle ilgili finansal bir konuda destek alabilirsiniz. Öğleye doğru yaptıklarınız takdir alabilir. Yine de kendi görüşlerinizi kabul ettirmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Yaratıcı bir projeyi ele almanızı destekleyen güçlü kişilerin olması size güven veriyor. İdeallerinize doğru sağlam adımlar atıyorsunuz. İletişim konusunda engellendiğinizi hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova