12 Mart Astrolojik Burç Yorumları

12 Mart:

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün keyif, eğlence, hayattan zevk alma ve en çok da takdir görme arzusu içindesiniz. Öğle sonrasında ikili ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilir, sıra dışı bir akşam geçirebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ailenizden takdir görmek, kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Öğleden sonra işinizle ilgili kişilerle aranızda gerginlikler olabilir. Hayal gücünüzün yüksek olduğu bir gece olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sahnede ve aktardığınız bilgilerle alkış almak istiyorsunuz. Kendi ihtiyaçlarınız ve başkalarının istekleri arasında kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sıra dışı bir akşam yaşayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eğlence ve lüks için para harcama arzusu içindesiniz. Ortak gelirleriniz konusunda eşiniz-ortağınız ile gergin bir öğleden sonra olabilir. Geceye doğru işle ilgili sürpriz gelişmeler mümkün.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Dikkatleri toplayarak liderlik yapabileceğiniz bir gün. Öğleden sonra ilişkilerinizde zıtlaşmalar sizi yorabilir, zorlayabilir. Geceye doğru aydınlatıcı bilgiler öğrenmek fırsatınız olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İçinizdeki sıkıntıyı abartılı davranışlarla kapatmaya çalışabilirsiniz. Günün ikinci yarısında iş yerinizde gerginlikler yaşanabilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir sürprizle rahatlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sosyal organizasyonlarda liderlik yaparak kendinizi göstereceksiniz. Öğleden sonra sanatsal faaliyetlerde bazı kişilerle tartışma yaşayabilirsiniz. Eşinizin sürprizi sizi rahatlatacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Toplumsal bir platformda ele aldığınız bir proje ile öne çıkabilirsiniz. Günün ikinci yarısında aile içi ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Geceye doğru sakarlıklara ve sağlığınıza dikkat.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aldığınız eğitim, ticari yetenekleriniz vb ile medyada ya da uluslararası bir platformda kendinizi gösterme fırsatınız olabilir. İkili ilişkilerde iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gelir dışı kaynaklarınızla ortak çalışmalar için heyecanlı olabilirsiniz ancak paylaşımda problemler olabilir. Öğleden sonra ilişkilerinizde maddi konularda gerginlik yaşayabilirsiniz.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Eşinizle oldukça eğleniyorsunuz. Onun ilgisini devamlı hissetmek isteyebilirsiniz. Alışveriş, estetik değişiklikler için uygun bir öğleden sonra olmayabilir. Sürpriz bir kısa seyahat çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşleriniz için heyecanlı ve motive olacağınız bir gün. Başkaları için fedakarlık yapmak ve bunu farklı şekilde ortaya koymak zorlayabilir. Para ile ilgili süprizlere hazırlıklı olun.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova