13 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendinizden önce başkalarını düşündüğünüz, fedakar davranışlar sergilediğiniz bir dönemde olsanız da bugün geleceğe yönelik ortak kaynaklardan yararlanmak üzere somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal çevrenizde arkadaşlığın, dostluğun önem kazandığı; ikili ilişkilerinizi sağlamlaştıracağınız bir gün olabilir. Özel ilişkilerinizde somut ve sağlam adımlar ile geleceğe yürüyorsunuz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizle ilgili organize ve ciddi çalışmalarınız ile parlayacaksınız. Disiplinli ve planlı olmanız sizi diğer kişilerden daha fazla öne çıkmanızı sağlayacak. Telefonunuz susmayabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Uluslararası seyahatleriniz, işleriniz ve yaratıcı projeleriniz için sağlam adımlar atabilirsiniz. Sevdiğinize ciddiyetinizi göstermek için birlikte uzak bir seyahate çıkabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ailenizle gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirlerin kullanımı konusunda ciddi konuşmalar yapabilir, harekete geçebilirsiniz. Uzun dönemli, emlak ya da para, yatırımlar ilginizi çekebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugüne kadar değerlendirdiğiniz özel ilişkiniz ya da ortaklıkla ilgili somut adımlar atmak üzere olumlu haberler alabilirsiniz. Bir sözleşme, anlaşma ya da evlilik söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İşinizle ilgili maddi bir konuda geleceğe yönelik söz verebilirsiniz. Satış karşılığı maaş, prim sözleşmesi gibi konuları konuşmak için doğru bir gün. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hayatınızın sorumluluğunu alarak çıktığınız yolda yaratıcı ve daha eğlenceli bir döneme adım atmış olabilirsiniz. Meyvelerini uzun dönemde alacağınız bu durum bir bebek haberi bile olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Geleceğe adım adım yürürken kendinizi gizliden gizliye hazırladınız. Aileniz, sizin bu konuda tam destekçiniz ve yoldaşınız. Onlara karşı sorumluluğunuzun bilincinde hareket ediyorsunuz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal yardımlaşma organizasyonları, kulüpler, vakıflarda geleceğe yönelik adımlar atabilir; önemli sorumlulukların altına imza atabilirsiniz. İletişimin yoğun olacağı bir gün.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde aldığınız sorumlulukların maddi olarak karşılığını alacaksınız. Yaptıklarınızı ve geleceğe yönelik proje planlarınızı üstlerinize organize şekilde aktarmanız yeterli.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eğitiminiz ve bilgileriniz ışığında liderlik edebilmek, başkalarına yol göstermek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu danışmanlık ya da eğitmenlik rolü üstlenmeniz demek olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova