14 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerinizde ikna edici ve iletişimde cesur beyanlarda bulunabilirsiniz. Gece yarısı itibariyle kısıtlanmış hissetseniz de, sabahın ilerleyen saatlerinde motivasyonunuz güçleniyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gece yarısı ikili ilişkilerde zorlanmalar hissetseniz de işinizde iletişimin çok hızlı olacağı bir gün. Beyin fırtınaları yapmak, tartışmalara katılmak, ikna edici görüşmeler için uygun bir gün.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yaratıcılığınızın yüksek, eğitimle ilgili konuların hızla ilerleyeceği bir gün olacak. İletişim, medya ya da taşımacılık gibi bir alanda çalışıyorsanız, oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ailenizle bir emlak konusunda hızla harekete geçebilir; kredi gibi gelir dışı kaynaklarla ilgili haberler alabilirsiniz. Bu durum ortak gelirle ilgili cesur beyanlara yol açabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gece yarısından itibaren aileniz tarafından engellendiğiniz hissine kapılabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla ikna edici konuşmalar yapılabilir. Sabah kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İŞ yerinizde maddi konuların çokça konuşulduğu ve durumun hızla değiştiği bir gün olabilir. Akşama doğru daha planlı, detaycı ve titiz; sezgilerinizin daha kuvvetli olduğunu hissedebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Motivasyonunuzun ve enerjinizin yüksek; zihninizin hızla çalıştığı bir gün olacak. Yaratıcı konuları hiç kimsenin ele alamadığı cesur bir şekilde ele alabilir, birçok kişiyi harekete geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Geceden itibaren kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde yoga, meditasyon iyi gelebilir. Bugün aile içinde konuştuğunuz konular bazı sırların ortaya çıkmasına sebep olabilir.  

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İletişim ve ikna kabiliyetiniz ile sosyal çevrelerde cesur beyanlarda bulunabilir; organizasyonların harekete geçmesine vesile olabilirsiniz.  Eğitim, seyahat ile ilgili aksilikler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gelirlerinizi arttırmak üzere yeni bir projeyi ele almak; cesaret isteyen bir girişime adım atmak için uygun bir gün. Üstlerinizi ikna etmeniz gereken konuları bugün görüşebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sizin için öğrenmenin yaşı yok. Bugün farklı kültürleri tanıyabileceğiniz bir seyahate çıkmak, yeni bir eğitime yazılmak için motive uyanabilirsiniz. Telefonunuzun susmayacağı bir gün.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelir dışı kaynaklarla ilgili beklenmedik bir para haberi alacaksınız. Akşamüstü ilişkileriniz ile ilgili detaycı ve titiz olabilirsiniz. Bilgi çokluğundan karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova