15 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İşinizle ilgili detaylı analizler yapmak, planlarınızı netleştirmek için güzel bir gün olabilir. Sabah duygusal anlamda karışıklık hissetseniz de öğleden itibaren ailenizin ve üstlerinizin desteğini alabileceksiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için organizasyon ve araştırma yapabilirsiniz. Sabah sanat camiasından kişilerle tanışabilirsiniz. İletişimde şanslı olduğunuz bugünde yeni seyahat planları yapılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah saatlerinde işle ilgili karışıklıklar olsa da evinizle ilgili yeni girişimleri planlamak, araştırma yapmak için güzel bir gün. Hem gelirleriniz açısından şanslı hem de gelir dışı kaynaklarınız konusunda destek alabileceğiniz bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Uzak bir seyahat planlayabilir, felsefi bir konuda araştırma yapabilirsiniz. Eşinizin desteği ile gelişiminize vakit ayırabilirsiniz. Şans sizden yana! Hayatın tadını çıkarmaya bakın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sabah saatlerinde ortak gelirlerinizle ilgili bazı karışıklıklar, yanlış anlaşılmalar olabilir. Yaratıcılığınız oldukça güçlü. Projelerinizin maddi boyutu ile ilgili araştırma yapabilir, destek alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün sezgilerinize güvenebilirsiniz. Eşinizle sabah saatlerinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilir; yaratıcı işlerinizde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde kendinizi hafif melankolik hissetseniz de öğleden itibaren kariyerinizle ilginç girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Akşam aile büyüklerinizin desteği ile güç bulacaksınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün organizasyonlarda, kulüplerde planlamalar yapabilir, titiz çalışmalar içinde bulunabilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınızın güçlü olduğu sabah saatlerini değerlendirmeniz faydalı olacaktır. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Kariyerinizle ilgili plan ve projeleri ele almak, detaylı çalışmalar yapmak için uygun bir gün olabilir. Finansal açıdan şanslı ve destek alabileceğiniz bugünde işin maddi boyutunu değerlendirmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Seyahatleriniz ve eğitiminiz için planlamalar yapabilirsiniz. Detaylı araştırmalar size kendinizi güvende hissettirecek. İkili ilişkiler açısından şanslı bir öğleden sonraya hazırlıklı olun. Aşk kapınızı çalabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşiniz önemli olduğu kadar sağlığınıza da önem vermelisiniz. Yeni bir diyet ya da spor programı iyi gelebilir. Maddi konularda karmaşa sabah saatlerinden itibaren dağılıyor.  

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde mükemmeliyetçi ve titiz bir tavır sergiliyorsunuz. Bazı anlarda duygusal dalgalanmalar yaşanabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sosyal çevrenizde güçlü biri size destek verecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova