16 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş yerinizde uzun bir süredir uğraş verdiğiniz bir projenin meyvelerini bugün gerçekleşecek dolunayın da etkisi ile almaya başlıyorsunuz. Projeye gizlice destek veren biri ortaya çıkabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal organizasyonlarda aktif rol aldığınız bu dönemde bugün gerçekleşecek dolunay ile yaratıcı projeleriniz sonuç vermeye başlayabilir. Çocuklarınızla ilgili haberler alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Dolunayın kariyerinizi ilgilendiren konuların aydınlanması, eviniz ve ailenizle ilgili planlama ve organize etme fırsatı yakalamanızı sağlayacak. Evinizi düzenlemek için güzel bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu akşam gerçekleşecek dolunay seyahatlerinizi, uluslararası kişilerle görüşmelerinizi planlama fırsatı tanıyor. İletişimin gergin olabileceği bugünde araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi durumunuz ile ilgili bazı gerçekler ortaya çıkıyor. Dolunay bazı duygusal gerginlikler getirse de beklediğiniz bir ödemeyi ya da kredi onayını hafta içinde alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerinizde ego ve duygularınızın çekiştirildiğini hissedebilirsiniz. Dolunayın etkisi ile ortaya çıkan bu gerginlik, ilişkinizde kendinizi şifalandırmanıza yardımcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kontrol edemediğiniz konular, sırlar bir süredir kafanızı kurcalıyor olabilir. Bu konuların dolunay etkisi ile aydınlanması işinizde emek verdiğiniz işlerin meyvesini almanızı sağlayacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda bir süredir üzerinde çalıştığınız konular tamamlanıyor. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dolunayda çocuklarınızla ilgili bazı konular gündeme gelebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizi bir adım daha ileriye götürmek üzere titizlikle planlamalarını yaptığınız projeniz yavaş yavaş tamamlanıyor. Dolunay ile hem iş hem evinizle ilgili değişiklikler gündeme gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yaptığınız araştırmalarda sonuca varabilir, eğitiminiz ile ilgili eksikliklerinizi giderebilir, planladığınız seyahatlerden birine çıkabilirsiniz. Alacağınız bir haber sizi adeta aydınlatacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ortak gelirleriniz ve kredi, miras, kira gibi gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili bir süredir beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Dolunayın etkisi ile gerginlik yaşasanız da olumlu sonuç alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde kendinizi ortaya koymanın zorluğu, huzursuzluğunuzu bu dolunay ile aşabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Mükemmeliyetçiliğinizi bir kenara bırakmanız faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem