17 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerinizde denge ve uyumun önemli olduğu bir gün olacak. Akşam arkadaşlarınızla keyifli ve romantik bir davete katılabilirsiniz. Aile içinde abartılı duygusal çıkışlar olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde çalışanlar arasında ilişkileri yönetmek için çaba sarf edeceksiniz. Kariyerinizi yönlendiren bir kişiyi büyüleyebilirsiniz. Geceye doğru iletişimde duygularınızı mübalağa edebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Resim ve müzik gibi sanatsal aktivitelere yatkınlığınızın yüksek olduğu, sevdiğinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak için akşam aşırı harcamalarda bulunabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kredi, sigorta, kira, miras gibi gelir dışı kaynaklarınızı yöneten kişilerle işlerinizi uyum içinde halledebileceğiniz bir gün. Geceye doğru ailenize karşı duygularınızda aşırıya kaçabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşiniz ya da sevdiğinizle romantik, kısa bir seyahate çıkabilir; aşkınızı dile getirebilirsiniz. Ailenize karşı sorumluluklarınız ve olaylara optimist bakışınızda abartıya kaçabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sağlıklı ve keyifli hissedeceğiniz bir gün geçireceksiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde uyumu rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sosyal organizasyonlara kendinizi kaptırabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Çevrenizde denge ve uyuma ihtiyacınız var. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendinize vakit ayırmalısınız. Duygusal anlar yaşayabilir; sevdiğinizle romantik bir gece geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Zihninizi rahatlatma ve rahatlamaya ihtiyacınız var. Başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarınızdan fazla önem veriyor olabilirsiniz. Meditasyon, yoga vb ile dengeyi sağlayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Arkadaşlarınız ve diğer tanıdıklar ile uyum içerisinde huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla iletişim halinde olabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçının.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün iş yerinizde sosyal yönünüzü ortaya koyabilir; maddi konular ile ilgili görüşmelerinizi de uyum içinde gerçekleştirebilirsiniz. İkili İlişkilerinizde abartılı çıkışlardan kaçının.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler için güzel bir gün olabilir. Seyahatler ve uluslararası görüşmelerinizde uyum ve dengeyi yakalayabilirsiniz. Akşam işinizle ilgili duygusal çıkışlar yaşanabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelir dışı kaynaklarınızı yöneten kişilerle görüşmelerinizde uyumu sağlayabilir; geleceğe yönelik planlarınızı dengeleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü değerlendirmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova