18 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. Sabah güç çekişmeleri yaşanabilir. Arkadaşlarınızla birlikte iken beklenmedik kişiler ile karşılaşabilir; sürpriz bir aşka tutulabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah seyahatlerinizle ilgili aksaklıklar olabilir. Kariyeriniz ile ilgili önemli bir kişi ile tanışabilir; beklenmedik bir fırsat yakalayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal çevrenizden birinin desteği ile beklenmedik bir seyahat, uluslararası iş ya da eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili karışık düşünceler içinde olabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde teknolojik projeler ile ilgili finansal konularda beklenmedik olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizde ego çatışmaları yaşanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşinizle ya da ortağınız ile yapacağınız uzun bir seyahat ya da bir eğitim hem ilişkinizi hem de zihninizi açacak. Akşam saatlerinde kısa seyahatlerde kazalara karşı dikkatli olmalısınız.  

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İş yerinizde bir kişi sayesinde gelir dışı kaynaklarınızda sürpriz gelişmeler olabilir. Günlük yaşantınızı güzelleştirebilirsiniz. İş yerinde beklenmedik bir yakınlaşma da yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aklınızı başınızdan alacak bir aşka hazırlıklı olun. Beklemediğiniz bir anda, beklemediğiniz bir kişi ile aşka tutulabilirsiniz. İlişkiniz varsa romantik sürprizlere hazırlıklı olun. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşiniz ve eviniz ile ilgili güzel sürprizlere açık olun! İş yerinizde ani bir değişiklikle evinizi yeniden dekore etmeye girişebilirsiniz. Sabah iletişimde gövde gösterisi yersiz olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde orijinal ve yeni fikirler bulabilirsiniz. Düşüncelerinizi kağıda dökmek için harika bir gün. Evinizle ilgili konularda kararsız kalabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizde teknolojik değişikliklere gitmek, internet üzerinden alacağınız ürünler ile yeniden dekore etmek isteyebilirsiniz. Bu sürpriz ailenizi de şaşırtacak. Emlak alım satım gündeme gelebilir.
  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Karşı cinse olan çekiciliğinizi herkes fark ediyor. Maddi konular ile ilgili karışık düşünceler içinde olabilirsiniz. Beklenmedik kısa bir seyahatte romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendinizi rahatlatmak ve iyi hissetmek için ruhsal çalışmalar yaparak beklenmedik sonuçlar elde edebilirsiniz.. Bu aktivitelerde tanışacağınız sürpriz bir kişi size fayda sağlayabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem