19 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün ortasından itibaren duygularınızı daha yoğun hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde Kendinizi rahatlıkla ifade edebildiğiniz bugünde akşam meditasyon, yoga vb yaparak şifalanabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkileriniz ile ilgili sezgileriniz oldukça kuvvetli. Öğleden sonra iş yerinizde ve sosyal çevrenizle duygularınızı paylaşabildiğinizi hissedebilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyerinizle ilgili durumlarda duygularınızı rahatlıkla dile getirebildiğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde yaratıcılık, derin düşünce gerektiren konularla uğraşabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Uluslararası seyahat ya da eğitimlerle ilgili ne istediğinize karar vermek üzere araştırma yapabileceğiniz bir gün. Akşama doğru felsefi konularla ilgilenmek iyi gelecektir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ailenizle ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili duygularınızı öğle saatlerinde rahatlıkla dile getirebilirsiniz.  Akşam maddi konularda verici olabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle duygularınız hakkında rahatlıkla konuşabilir; kendinizi duygusal anlamda rahat hissedeceğiniz kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Birlikte rahatlamaya ve sanatsal faaliyetlere katılmaya vakit ayırmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İşiniz ve maddi durumunuzun hem duygusal hem de mantık olarak tatmin ettiği bir gün olabilir. Akşam saatlerinde kendinize vakit ayırarak rahatlamak için meditasyon vb yapabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Duygularınızı yaratıcı çalışmalar ile ortaya koyabileceğiniz bir gün. Sevdiklerinizle ve çocuklarınızla iletişiminiz rahat olacak. Akşam hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aile içi iletişim rahat olduğu bugünde fedakar ve naif davranabilirsiniz. Duygularınızı kelimelere rahatlıkla dökebiliyorsunuz. Akşam evinizde rahatlamaya çalışmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Arkadaşlarınızla ortak duygular paylaştığınızı düşünebilir; birlikte uyum içinde vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizin maddi yönü ile ilgili duygularınızı görüşmeniz olan kişilere rahatlıkla aktarabiliyorsunuz. Yardımsever çalışmalarda fazla verici olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Öğle saatlerinde mantığınız ön planda olsa da akşam manevi ve duygusal yoğunluk içinde olabilirsiniz. Dua, meditasyon, ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova