2 Mart Astrolojik Burç Yorumları- Venüs-Mars Karesi, Satürn Retro HareketiVenüs-Mars karesi bugün ikili ilişkilerde gerginlikleri tırmandırıyor ve karşılıklı çatışmaya olanak sağlıyor. Kopma noktasına gelmiş ilişkilerin bundan fazlasıyla etkilenebileceğini belirtmeliyiz. Sabah saatlerinde aile büyükleri ile duygularınızı paylaşmakta rahat edeceğiniz bugünde kendilerinden destek alabileceksiniz. Öğle saatlerinde yeni girişimlerde bulunmaktan ziyade elinizdeki işleri tamamlamanız faydalı olacaktır. Öğleden sonra enerjiniz yükseliyor ve arkadaşlarınızla sanatsal faaliyetlere katılmaktan keyif alabilirsiniz. 

Saturn Retro: Bugün itibariyle geri harekete geçecek olan Satürn, 20 Temmuz'a kadar bize sorumluluklarımızı, gelir dışı kaynaklarımızı, zamanımızı nasıl kullandığımızı sorgulamamızı sağlayacak. Biraz yavaşlayarak geleceğe yönelik somut adımlar atmak üzere planlama ve değerlendirme fırsatı bulacağız. Karmik olarak geçmişten gelen ve bir anda önümüze çıkabilecek yarım kalmış projeler, fikirlerde de ilerleme sağlayabiliriz. Bu dönemi verimli değerlendirmeniz dileğiyle ...

Güzel pazarlar..

Ayşegül Kuyumcu Türker


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Geleceğe yönelik girişimler için yatırım planları yapabilir; işinizi sorgulayabilirsiniz. Kariyerinizi yönlendiren ilişkilerinizde agresif ve tepkisel davranışlardan çekinmeniz faydalı olur.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Evlilik ve ortaklık gibi yakın ikili ilişkilerinizde uzun süreli, somut adımlar atacağınız bir dönem başlıyor. İş ilişkilerinizde sabırsız ve rahatsız tavırlara karşı dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş ve yaşamınızla ilgili ileriye yönelik sağlıklı ve düzenli bir sistem için çalışmalara başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla gerginlikler tırmanabilir; sakin olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yaratıcı projeleriniz ya da hobilerinizi işe çevirme arzunuzu sistematik şekilde ele almanın zamanı gelmiş olabilir. Aile içi ilişkilerinizde, özellikle eşinizle, çatışmalardan kaçınmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Ev alma, satma, dekore etme gibi değişiklikler için araştırmalara başlayabilirsiniz.  Yakın akrabalarınız, kardeşlerinizle iletişiminizde gerginlikler, tepkisel tavırlardan çekinmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İşiniz ile ilgili önemli anlaşma ve sözleşmeler gündeme gelebilir. Yürürlüğe alabilmek için detaylı planlamalara başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde maddi konularla ilgili çatışmalara dikkat.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizle günün ikinci yarısında sportif aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yeni yatırım projeleri için geleceğe yönelik finansal planlama yapabilirsiniz. Aile içi gerginliklere dikkat etmelesiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Daha stratejik, planlı ve programlı olmak için organize olmalısınız. İkili ilişkilerinizde gerginlikler üzerine ilişkilerinizi sorgulayabilir, rahatsız olduğunuz konuları ele alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Evinizde huzur içinde bir sabah geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde tepkisel davranmamaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde spor yapmak enerjinizi ve keyfinizi yerine getirebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
günün ilk yarısında Kısa bir seyahat, sanatsal aktiviteler sizi mutlu edebilir. Hızlı ve yoğun iletişim sırasında iş iilişkilerinizde gerginliklere dikkat etmelisiniz. Sosyal kulüplerde uzun soluklu proje planlamalarında bulunabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda fedakar davrabileceğiz bir gün. İkili ilişkilerde çatışma ve gerginliklerden kaçınmanız faydalı olacaktır. Kariyerinizde ilerlemenize yardımcı proje araştırmalarında bulunabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınızın ve hayalgücünüzün kuvvetli olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Ortak gelirleriniz ile ilgili kişilerle çatışmada bulunmanız faydalı olmayacaktır. Sezgilerinize güvenin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova