20 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Liderlik vasıflarınızı öne çıkarabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi enerjik, atik ve cesur hissedebilir; ikili ilişkilerinizde kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendi iç sesinizi dinleyeceğiniz ve ruhsal çalışmalar ile rahatlayabileceğiniz bir dönem başlıyor. Şifa çalışmaları, meditasyon, dua gibi aktivitelerle yenilenebilir, dinlenebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal çevrenizde yıldızınızın parlayacağı, bir çok yeni kişi ile tanışabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kulüp ve ekiplerde liderlik yapabilir, farklı kişileri bir araya getirebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde daha hızlı, daha atak, daha cesur davranacağınız yeni bir sayfa açıyorsunuz. Kendinizi göstermek ve parlamak için önünüze çıkan bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yeni bilgiler öğrenmek, uzak seyahatlere çıkmak, yeni kültürler tanımak için sabırsızlanıyorsunuz. Heyecanlı ve araştırmacı ruhunuzu beslemelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Miras, sigorta, kredi gibi gelir dışı kaynaklar ya da ortağınız-eşinizle ortak gelirleriniz konusunda yeni gelişmelere hazırlıklı olun. Karar vermeniz gereken konular ortaya çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz ya da ciddi bir ilişki içindeyseniz sevdiğinizle hareketli ve heyecanlı bir ay sizi bekliyor. Eğer bir ilişkiniz yoksa sizin için önemli biri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İŞ yerinizde yeni bir projenin liderliğini üstlenebilirsiniz. Enerjik hissedeceğiniz bir aylık süreçte sportif aktivitelerde bulunabilir, liderlik vasıflarınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizin yerine gelmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca sanatsal aktivitelere hız verebilir, yeni bir aşka adım atabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi evinizde rahat ve kontrol altında hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki ay boyunca ailenizle evinizde keyifli vakit geçirebilir, arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hareketli bir ay sizi bekliyor. Telefonunuzun susmadığı, epostaların durmadığı bu sürede her gün farklı bir yere seyahat edebilirsiniz. Yeni eğitimlere, seminerlere katılmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ile ilgili haberler alacaksınız. Geleceğe yönelik somut planlama yapmak isterken ani ve cesur davranışlardan kaçınmalısınız. Daha fazla kazanmaya odaklanacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem