21 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugünü gelir dışı kaynaklarınızla ilgili gerek evrak işleri gerek araştırmalarınızı gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Akşam itibariyle yurt dışı, medya, eğitim kaynaklı gelişmeler olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkiler konusunda sezgilerinizin kuvvetli, duygularınızın yoğun olduğu bir gün yaşayabilirsiniz. Akşama kadar Yeni bir girişimde bulunmamanız faydalı olacaktır. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
İş yerinizde elinizdeki işleri tamamlamak ve bir sonraki haftayı planlamak için bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Akşam saatlerinde sosyal organizasyonlarda güçlü kişilerden destek görebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sanatsal konularda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz; durağan ve sakin bir gün olabilir. Riskleriniz ile ilgili yeni girişimlerde bulunmamak faydalı olacaktır. Akşam iş arkadaşlarınızla uyumu hissedeceksiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Evinizde, ailenizle ilgili yapılması gereken işlere öncelik verebilirsiniz. Akşam için keyifli bir program yapmalısınız. Zira aşk konusunda şanslı olabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gün içinde yapılması gereken görüşmeler, ziyaretler, cevaplanması gereken epostalarla uğraşabilirsiniz. Akşam evinizde aile büyüklerinizle kutlama yapabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ödemeler ve alacaklarınızla ilgili durumunuzu gözden geçirip bekleyen konuları ele alabilirsiniz. Akşam kısa bir seyahatte önemli bir kişiden haber alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Güne duygusal ve biraz da depresif başlayabilirsiniz. Gün içinde yeni bir girişimde bulunmamak faydalı olur. Akşam maddi riskleriniz ile ilgili bir haber alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugünü ruhsal çalışmalar, dua, meditasyon gibi rahatlama aktiviteleri ile geçirebilirsiniz. Gün sonuna doğru kendinizi daha rahat ve ikili ilişkilerde şanslı hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle rahat ve yavaş bir gün geçirebilirsiniz. Yoğun ve yeni aktivitelere girmemek faydalı olacaktır. Akşam yaratıcı işlerle uğraşarak rahatlayabilirsiniz.
  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gün içinde işlerinizle ilgili tamamlanması gereken konuları ele almanız faydalı olacaktır. Yeni projelere başlamak için uygun bir gün olmayabilir. Akşam arkadaşlarınızla bir araya gelerek kutlama yapabilirsiniz.
  
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Seyahat planları, ödevler, cevaplanması gereken epostalar bugün sizi meşgul edebilir. Akşam saatlerine doğru kariyerinizi ilgilendiren yaratıcı bir  proje ile ilgili önemli birinde  destek alabilirsiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova