22 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün başkalarının duygu ve düşüncelerinin büyük önem taşıdığı, yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün olacak. Seyahatler, medya, ticaret ile ilgili konularda sürprizlere açık olmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınıza karşı sağduyulu davranacağınız, sosyal yardım kuruluşlarında hayırsever projelere imza atabileceğiniz bir gün. Ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik bir sır ortaya çıkabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyerinizde mantığınız ve iç güdülerinizi birleştirerek yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Yeni fikirler bulmak için bir araya gelebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız tarafından şaşrtılabilirsiniz.  

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kendinizi yeni eğitim ya da farklı kültürlere seyahat ile entellektüel anlamda geliştirmeniz için harika bir gün olabilir. Araştırma yapmak, medyada yazılanları okumak her anlamda fikir sahibi olmanızı sağlayacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili gerekli bilgileri biraraya getirmek isteyebilirsiniz. Mistik konularla ilgili araştırmalar yapmak keyif verebilir. Sürpriz bir seyahat programı çıkabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle kararsız ve belirsizlikler yaşadığınız konuları gündeme getirmek ve açık açık konuşmak için iyi bir gün olabilir. Karşılıklı anlayış içinde kapalı kalmış konuları çözebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş yerinizde beyin fırtınaları yapmak, yeni projeler için fikir üretmek için güzel bir gün. Kişisel gelişim eğitimleri ve ruhsal farkındalık çalışmalarına katılarak günü değerlendirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı özellikle kelimelerinizi kullanarak ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Bugün çocuklarınıza kendinizi ifade etmek, manevi paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Evinizle ilgili düşüncelerinizi ve duygularınızı ailenizle konuşabilirsiniz. Sizin için manevi değeri olan bu yer ile ilgili konuşmalar sonrasında kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınıza kendiniz rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Konuşulmamış, üzerinde durulmamış konuları temize çıkartmak için güzel bir gün olabilir. Yazılı ve sözel yaratıcılığınızı kullanmalısınız.  

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi olanaklarınızı ve gelirlerinizi değerlendirmek, geleceğe yönelik yatırımlarınız için araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sürpriz kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün kuvvetli olduğu bugünde sezgileriniz ve mantığınızı bir araya getirebilirsiniz. Hayallerinizi hayata geçirmek için somut planlar yapmanız faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova