23 Mart Astrolojik Burç Yorumları

23 Mart:

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)


Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün gelir dışı kaynaklar yaratmak üzere daha hırslı daha motive çalışacaksınız. Geceye doğru idealler, eğitim, uzak seyahatler arzunuzu gerçekleştirmek için stratejik planlar yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerinizde daha özgürlükçü, daha maceracı yaklaşıyorsunuz. Kendinizi yaratıcı şekilde ifade etmek keyif veriyor. Eşinizle birlikte rekabetçi sportif aktiviteler katılabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kendinize, yaşantınızı düzene koymak için, günlük rutin yaratmaya çalışsanız da macera arayışınız bunu bozuyor. Öğle saatlerinde evinizde yapılması gereken işleri halledebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çocuklarınızla ve sevdiğinizle eğlenceli ve yaratıcı aktivitelerle vakit geçireceğiniz bir gün olabilir. Birlikte kısa bir seyahate çıkabilir; hayatın tadını çıkardığınızı hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün evinizde ailenizle yeni felsefeleri, gündem konularını paylaşarak keyif alabilirsiniz. Öğle saatlerinde gelirlerinizi arttırmak için ortaya koyduğunuz fikirler üzerinde çalışabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Öğleye doğru kısa bir seyahate çıkmak maceracı ruhunuzu tatmin etmenizi sağlayacak. Kendinizi enerjik ve aktif hissettiğiniz bu saatlerde bir yandan öğreneceğiniz bir yer seçebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün alışverişin dozunu biraz kaçırabilirsiniz. Özellikle keyfiniz için müsrif davranabileceğiniz bir gün. Öğle saatlerinde başkalarının ihtiyaçlarını fazlasıyla önemseyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İdealist ve heyecanlısınız. Bugün sezgilerinizi kullanarak sosyal organizasyonlarda liderlik yapabilir, aktif rol alabilirsiniz. Maceracı yanınız bazı detayları kaçırmanıza sebep olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ruhsal ve mistik bir yolda adım adım ilerliyorsunuz. Kendi gelişiminiz için ayırdığınız vakitler sizi mutlu edecek. Kariyerinizde ilerlemek için gerekli becerileri kazanmaya kararlısınız.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınızla eğlenceli, heyecanlı ve aktif bir gün geçirebilirsiniz. Öğleden sonra idealleriniz doğrultusunda sosyal organizasyonlarda rol alabilir, felsefenizi ortaya koyabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili konularda biraz özgürlük, biraz neşe, biraz da takdir görmek istiyorsunuz. Ortak gelirler ile ilgili kendi payınıza düşeni yerine getirmek için çalışacaksınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova