24 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili güçlü kişilerle ters düşebilirsiniz. Öğle saatlerinde yaratıcılığınızı rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. Akşam kendinizi güçlü hissedecek ve kariyerinizle ilgili harekete geçebileceksiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün sosyal organizasyonlar ve yardımlaşma kuruluşlarında çalışmalarınızı ortaya koyabileceksiniz. Gönüllü olarak yapacağınız bu çalışma ideallerinize bir adım daha yakınlaştığınızı hissettirebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Öğle saatlerinde bir sunum, söyleşi, yazınıza üstlerinizden övgüler alabilir; onları kelimelerinizle büyüleyebilirsiniz. Bu durumun gelir dışı kaynaklarınıza güçlü katkısını somut olarak göreceksiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz, eğitiminiz, seyahatleriniz ile ilgili evraklarınızı doldurma, yazılarınızı yazma fırsatı bulabileceksiniz. Eşinizin bu konudaki stratejik desteği ile somut adımlar atabileceksiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelir dışı kaynaklarınız, yatırımlarınız ile ilgili yetkili kişilerden alacağınız öneriler ve fikirler ile geleceğe yönelik işlerinizle ilgili stratejik adımlar atma şansı bulabilirsiniz. Sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle ya da ortağınızla soru işaretlerinizin olduğu konuları konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Riskleriniz, çocuklarınız ile ilgili duygularınızı paylaşabileceğiniz bie gün olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş yerinizde çalışma arkadaşlarınızdan yardımsever davranışlar görebilirsiniz. Hizmet etmekten keyif duyacağınız bir gün olacak. Akşam saatlerinde kendinizi evinizde güçlü hissedeceksiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bugünde iş yerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınıza bilgilerinizi aktarmak, birlikte araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizle maddi konuları konuşmak üzere bir araya gelebilirsiniz.  Aşırı harcamalardan kaçınmalı ve finansallarınızı düzenlemeye bakmanız faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sözleşme, anlaşma, yazışmalarınızı gözden geçirmeniz, bir başka kişiden fikir almanız ve hayata geçirmek için gerekli adımları atmanız faydalı olabilir. Sezgilerinize güvenmelisiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularla ilgili belirsizlikleri çözmek üzere sorularınızı yetkililere yöneltebilirsiniz. Sanatsal objelere yatırım yapmak üzere araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
 Kendinizi sosyal organizasyonlarda ve gruplarda kolayca ifade edebildiğinizi hissedebilirsiniz. Ancak önemli konularda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Artıları ve eksileri iyi değerlendirmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova