25 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah kariyerinizle ilgili stratejik kararlar sonrasında gelir dışı kaynaklarınızda sağlam adımlar atabileceksiniz. Ancak eşiniz ya da ortağınız ile bu konularda çekişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşiniz sebebiyle uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Eşinizin desteği ile uluslararası arenada kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. İş yerinizde stresli bir öğleden sonra olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ortak gelirlerinizi yönetmekte sorumluluk aldığınızı hissediyorsunuz. İş yerinizde stratejinize uygun olarak yeni düzenlemeler getirebilirsiniz. Öğleden itibaren risk almaktan kaçınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkilerinizde karşılıklı bağlılık arıyorsunuz. Tutkuyla bağlı olduğunuz yaratıcı hobilerinizi eşinizin desteği ile somut bir işe çevirebilirsiniz. Evinizde gergin bir akşam olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinize sağlıklı ve düzenli bir yaşam stili seçmek isteyebilirsiniz. Evinizde bunun için gerekli sorumlulukları alacaksınız. Öğleden itibaren seyahatlerde kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcı iş planları ortaya koyacağınız bir gün olabilir. Organizasyon ve planlama sizden soruluyor. Sorumluluklarınızı yerinde getirerek delege edebilirsiniz. Maddi risklere dikkat.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ailenizin geleneklerine saygı ile maddi sorumluluklarınızın için stratejik adımlar atabilirsiniz. Öğleden itibaren sert çıkışlar yapabilirsiniz; sözlerinize dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün önemli sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Stratejik bakış açısı ile değerlendirip yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Çaba göstermeniz gereken zorlu bir gün olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Pratik ve disiplinli şekilde para kazanmanın yollarını bulabilirsiniz. Gizli saklı yapılan işlerden çekince içindesiniz. Sosyal çevrenizle bu konuda gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sezgilerinize güvenin. Sosyal organizasyonlarda alacağınız sorumluluklar ile geleceğe yönelik fikirlerinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Dinlenmeye vakit ayırmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendinizle ilgili bazı problemleri görmezden geliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili görevlerinizi yerine getirerek bunlarla yüzleşebilirsiniz. Seyahatlerinizde aksaklıklara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşiniz vasıtasıyla tanıştığınız arkadaşlarınıza karşı bazı konularda sorumluluk hissediyorsunuz. Seyahatlerinizde önemli tecrübeler edinebilirsiniz. Maddi konularda aceleci davranmayın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova