26 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün toplum yararına sosyal organizasyonlarda görev almaktan mutlu olacaksınız. Sabah saatlerinde önemli bir kişinin desteği ilham gücünüzü yaratıcılığınızla ortaya koymanızı sağlayacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşinizle ilgili konularda idealist olsanız da, yaratıcı fikirlerinizi ekip çalışmaları ile orijinal çözümlere dönüştürebileceksiniz. Kendinizi ön plana çıkarmadan yeniliklere imza atabileceksiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İlginç, yaratıcı, özgün kişilerle tanışabileceğiniz bir seyahat arzusu içinde olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden önemli bir kişinin desteği ile maddi konularda yaratıcı fikirler bulabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Fikirlerinizi, felsefenizi büyük kitleler ile paylaşma, medya ile bağlantınız var ise görünüm sağlama ya da yabancı kaynaklara aktarma fırsatı bulacaksınız. Eğitiminiz içinse harika bir gün.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerde idealist ve özgürlükçü tavır içindesiniz. Ortak gelirler, gelir dışı kaynaklarla ilgili bir yetkili ile yapacağınız görüşme yatırımlarınız için vizyon açacak türden olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İŞ yerinizde alternatif çözümler, ekip çalışmaları için aranan bir kişisiniz. Bazı konularda otoritelere karşı çıksanız da eşiniz ile birlikte harika ve yaratıcı fikirlere imza atacaksınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugünü iş yerinizde beyin fırtınaları için ayırmalısınız. Yaratıcılığın ve grup çalışmalarının veriminin yüksek olduğu bugünde bireysel olarak kendinizi gösterme fırsatı da bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde partnerinizin alternatif fikirleri ile ilham gücünüz canlanıyor. Yapacağınız entelektüel paylaşımlar sizi başka diyarlara taşıyacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ruhunuz özgürlüğünü ilan etmek istese de bunu kelimelere dökerek aynı fikri paylaştığınız kişilerle hareket imkanı bulacaksınız. Emlak işleriniz ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün imzalayacağınız bir sözleşme ya da anlaşma size ailenizin de desteği ile alternatif bir gelir kapısı yaratabilir. Ekonomik özgürlüğünüzü kazanmak için bugüne dikkat edin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Özgün fikirlerinizi kolaylıkla paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Kardeşleriniz sizi destekliyor. Yeni ve orijinal fikirleriniz size daha fazla para kazanmanın yollarını açabilecek..

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı sanatsal aktivitelerde ortaya çıkarabileceğiniz gibi ikili ilişkilerde kelimelerinizle büyüleme fırsatı yakalayacaksınız. Kendinizi ifade etmek keyif verecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova