27 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün ve yarın eviniz, emlak işleriniz ve kariyerinizi ilgilendiren önemli konular ışığa çıkabilir. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla ilişkilerinizde gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün sabah ve öğle saatlerinde ilişki ve kariyerinizle ilgili sorumluluklarınız sebebiyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çıkacağınız bir seyahat hayata bakış açınızı değiştirebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Zihninizin parlaklığını, yaratıcılığınızı ortaya koyarak daha fazla para kazanabileceğiniz bir gün olabilir. Kariyeriniz ile ilgili değişim arzunuzu dile getirmenin zamanı gelmiş olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bekar iseniz ilişki yaşamayı arzu ettiğiniz kişi ile açıkça konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Eşinizin destek verdiği bir seyahat ya da eğitim ile hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde maddi konuları da içeren bir sır ortaya çıkabilir. Tüm günlük düzeninizi yeniden tasarlamanız gerekebilir. Sağlığınızla ilgili tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle arkadaşlarınız ve çocuklarınız ile ilgili aklınıza takılan tüm konuları görüşmeniz için harika bir gün. Bekarsanız ilanı aşk edebilir, duygularınızı sevdiğinize anlatabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile bireyleri ile eviniz ve emlak işleri konusunda fikirlerinizi açıkça konuşmalısınız. Aslında bilmediğiniz başka konular olabilir. Çocuklarınız ve maddi sorumluluklar gündeme gelebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Aile içi ilişkilerde gerginliğe dikkat etmeli ve sorumluluklarınızın bilincinde davranmalısınız. Yaratıcılığınızı ortaya koymak hem keyif verebilir hem de kelimelerinizle büyüleyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aileniz ile maddi konulardaki bağınızda radikal değişikliklere gitmeden önce karşılıklı konuşmakta fayda var. Olan bitenin ardında bilmediğiniz durumlar olabilir. Aktif bir gün olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah maddi gerginlikler yaşamanız mümkün olabilir. İletişimde yaratıcılığınızı kullanarak güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz. Öğleden itibaren işinizle ilgili oldukça hareketli geçecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Finansal konularda iş yerinizde hiç beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Bilmediğiniz konuların ortaya çıkması ile maddi durumunuzda değişiklikler mümkün. Fikrinizi söylemekten çekinmeyin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendinizi, fikirlerinizi başkalarına ifade etmeniz için bir fırsat doğabilir. Yeni kişiler ile tanışarak kendinize yeni bir sosyal çevre kurmanız kolay olmasa da fırsatların artmasını sağlayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova