29 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde şifa çalışmaları kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Akşama doğru ilişkinizde, eğer sorumluluklarınızı yerine getirmediyseniz, bazı problemler yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınızdan birini dinleyerek derdine çare bulmasına yardımcı olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni sorumluluklar söz konusu olabilir. Yükselmek için çaba sarf etmeniz gerekecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizle ilgili bir konuda sesinizin duyulmadığını hissedebilirsiniz. Daha agresif tavırlarla bu durumu çözmek yerine zorlaştıracaktır. Gelişimi eğitim ve seyahatlere sağlayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hayat felsefeniz ve inançlarınız herkes tarafından onay görmeyebilir. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz sürece kazanan siz olacaksınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İlişkinizde uzun süredir çözümlemeyi beklediğiniz konular gündeme gelebilir. Konuşarak tüm sorunların üstesinden gelebilirsiniz; ailenizin öngördüğü gereklilikleri yerine getirdiğiniz sürece.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Öğle saatlerinde işinizle ilgili bir araştırma ya da bir görüşme sebebiyle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Bunun ardından yapacağınız çalışmada tüm maddi sorunları aşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Şifalandırıcı çalışmalar yapıyorsanız bunları başkaları ile paylaşacağınız bir gün olabilir. Yaratıcı aktiviteleri hobi olmaktan çıkarıp para kaynağına dönüştürmek için sorumluluk almalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Çocuklarınıza karşı fikirlerinizi empoze etmeye çalışmaktan çekinmelisiniz. Aileniz karşı sorumluluklarınız, sizin aile içindeki rolünüzün sonucu. Fedakarlık olarak düşünmemelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bazı girişimler için fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Aslında arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirebilecekken, kendi kendinizi engelliyor olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyerinizde ilerlemeniz tamamen size bağlı. Maddi sorumluluklarınızın farkında davranmalı ve sosyal çevrenizden sizi güçlü bir kişinin desteğini göz ardı etmemelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İlişkilerinizde uyum ve cazibenizle etkileyicisiniz. İşinizde yeni sorumluluklar sizi bekliyor. Kariyerinizdeki gelişmeleri göz önünde bulundurarak seyahat planları yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Ailenizle ortak gelirleriniz ve kendi gelirleriniz ile ilgili hukuki bir sürecin sonucu bekliyor olabilirsiniz. Bugün gizli bir konunun aydınlanması ile sizin açınızdan çözümlenebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova