3 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Enerjik ve sıra dışı bir gün. Kariyerinizde güçlü kişilerden destek alabilir; aile içi ilişkilerde duygusal çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam daha mantıklı ve sağduyulu olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Hayal gücünüz sınır tanımıyor. Yaratıcı proje, yazım çalışmalarında bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü bir kişi size yardım edebilir. İş ile ilgili iletişim geceye doğru hızlanıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sosyal organizasyonlarda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Uçarı tepkiler, beklenmedik çıkışlar yaşanabilir. Maddi konularda dengeli olmalısınız. Aşırı harcamalardan uzak durmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Ortağınız ya da eşinizin ideallerinizi desteklediğini hissedeceksiniz. Kariyeriniz, işiniz ile ilgili beklenmedik tepkiler alabilirsiniz. Çıkacağınız bir seyahat bakış açınızı değiştirecek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İdealist ve dünyayı değiştirme arzusu içinde olabilirsiniz. Duygularınızı ortaya koyarken tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Yaşam tarzınızı değiştirmek için köklü bir başlangıç yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Sevdiğinizin desteği size güç verecek. Gelir dışı kaynaklarınız konusunda sürpriz gelişmeler sizi duygusal olarak zorlayabilir, tepkilerinize dikkat. Başkalarının fikirlerini almak faydalı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Eşiniz ve ortağınızla ilişkilerinizde aşırı duygusal ve tepkisel davranışlarda bulunabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda ailenizin desteğini alacaksınız. Geceye doğru yaratıcılığınız artıyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İşinizde süpriz gelişmeler aşırı tepki vermenize yol açabilir. Rutin dışına çıkarak rahatlamak iyi gelecektir. Yaratıcı işlerde başarılı olabilirsiniz. Akşam ailenize fikir danışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
İlk görüşte aşk ile hülyalara kapılabilirsiniz. Yaratıcılığınızı sanatsal alanda kullanabilirsiniz. Riskler, gelir dışı kaynaklar ve finansal modeliniz ile ilgili köklü değişiklikler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Evinizle ilgili sürpriz bir gelişme ile ilgili aile bireylerinin tepkisini alabilirsiniz. Eşinizle duygusal anlamda aşırı gerginlikler yaşanabilir. Kendinizi güçlü hissettiğiniz bir gün olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Maddi konularda güçlü bir kişinin desteğini alabilirsiniz ancak bunun sır kalmasını isteyebilir. Çalışanlarınız ya da iş ortaklarınızla iletişimde ani çıkışlar, duygusal patlamalar yaşanabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Bugün tanışacağınız güçlü bir kişi geleceğe yönelik sağlam adımlar atmanıza destek olabilir. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler karşısında duygusal tepkiler verebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova