30 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. İlişkilerinizde ve hayatınızda kendinizi bile şaşırtacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eviniz ve işinizi de etkileyecek bu olaylarda sakin davranmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün ortaya çıkan gizli konular kafanızın karışmasına sebep olabilir. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla iletişimde fazlasıyla olumlu düşünebilirsiniz. Yanılgıya düşebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal çevrenizde sizi ve ilişkinizi etkileyecek büyük ve ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Maddi konularla doğrudan bağlantılı bu konular sizi zor duruma sokabilir. Akışına bırakmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün kariyeriniz ve toplumdaki yeriniz ile ilgili büyük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Tüm ikili ilişkilerinizde değişimi tetikleyebilecek bu durumu sakin ve dikkatli şekilde ele almalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Seyahat planlarınız ve eğitiminiz ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Geleceğe yönelik adımlar atmaktansa bir süre önünüzü görmeye çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
 Gelir dışı kaynaklarınız, özellikle aileniz ya da eşinizle ortak gelirleriniz konusunda sizi şaşırtacak bazı sırlar ortaya çıkabilir. Konunun tamamen aydınlanması için önümüzdeki günleri beklemelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz ya da ortağınız hiç beklemediğiniz tavırlar içinde olabilir. Bu köklü değişikliğin sebebini anlamak için ilişkinize şans tanımalı ve konuşmalısınız. Karşılıklı iletişim önemli olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik yönetim değişiklikleri ardındaki sır perdesi açılıyor. Herkes en az sizin kadar şaşırmış olmalı. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Çocuklar ve sevdiğiniz kişinin sürpriz beklentilerini karşılamak için çok çaba sarf ediyorsunuz. Kendinize vakit ve para ayırarak eğlenmeye fırsat yaratmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ebeveynleriniz ya da eşinizle evinizle ilgili bir konuda beklenmedik şekilde gerilebilirsiniz. Bu çatışmanın altında yatan esas sebebi anlamak için karşınızdakine vakit tanımalısınız. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sürpriz bir telefonun ardından kısa seyahate çıkmanız gerekebilir. Sözleşme ve anlaşmalarla ilgili beklenmedik olaylar ortaya çıkması durumunda ileri bir tarihi düşünmeniz faydalı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularla ilgili beklenmedik giderler belirebilir. Bu işinize bir ytaırım ya da kendi gelişiminize harcayancağınız bir para olabilir. Gelir modelinizi baştan değiştirecek bir dönüşüm yaşayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova