30 Mart Koç Burcunda Yeni Ay

Heyecan, yenilenme ve sürpriz değişiklikler

Her yeni ay kendi içinde tazelenme, yeni işler için girişim, yeni enerji taşır. Hele bu Koç burcu gibi liderlik, cesaret, öncülük etmek isteyen bir burçta gerçekleşince üstünüzdeki kış tembelliğini attığınızı daha net hissedersiniz. Bahar gelmiştir.
Bahar gelmiştir ancak her bahardan farklı olarak bu yıl yeni ay ile Uranüs’ün şok edici, beklenmedik sonuçları, gizli kapaklı konuların ortaya çıkması sembolizmiyle birleşince ortaya daha taze daha arınmış bir yeni ay çıkıyor.

Adeta önceki günlerin, kışın tüm hantallığını bir günde üstümüzden atıyoruz.

Bu yeni ay’da heyecan ile yenileniyor ve sürprizlere şaşıyoruz. Evet skandallar, kirli çamaşırlar ortaya dökülecek. Bugünü gelenekselliğin yıkıldığı, gençliğin ve taze kanın sizi ele geçirdiğini hissettiğiniz bir gün olarak hatırlayacaksınız. Kendinizi yenilemeniz için bir fırsat. Kendinizi, etrafınızdaki kişilerin duygu ve düşüncelerini daha net gördüğünüzü ve aydınlandığınızı hissedebilirsiniz. Rahatsızlık duyduğunuz konulara karşı fikrinizi beyan etme, isyankar olmasa da baş kaldırma isteği içinde olabilirsiniz. Bu heyecanlı günde, Astrolojik yılın ilk yeni ayında, kendinize ne gibi bir yol çizmeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olacaksınız. Gücünüzü kullanmak ve değişim için 15 Nisan’da gerçekleşecek Ay Tutulması ve ardından gelecek 23 Nisan Büyük Kare ve 30 Nisan’da gerçekleşecek Güneş Tutulmasına kadar zamanınızı iyi değerlendirmelisiniz.


Bir aydınlanma günü:

Bugün bireysel olduğu kadar ülkemiz için de önemli bir başlangıç günü olacak. Değişim her ne yönde olursa olsun, toplumsal olarak bir yenilenmenin içine giriyoruz. Duygularımızın her an değişiklik gösterebileceği, taşkınlıkların, şaşkınlıkların ve isyankar tavırların ortaya çıkabileceği bugünde, toplumumuzun huzurunu kaçırmak için gizli kapaklı dönen işlere karşı sağ duyulu ve sakin davranmaya çalışmalıyız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem