31 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken isyankar bir o kadar da değişim arzusu içinde olabilirsiniz. Akşama doğru ikili ilişkilerde agresif tavırlara dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bazı konuların halen gizli olmasından kaynaklanan gerginlikle uyanabilirsiniz. Akşama doğru işinizle ilgili çelişkiler olabilir. Üstlerinize kendinizi gösterme fırsatı bulabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bulunduğunuz sosyal organizasyonlarda liderlik ederek rekabetten ayrılma isteği içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerini sportif aktivitelerde enerjinizi atarak geçirmeniz faydalı olacaktır.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
 Kariyerinizle ilgili konularda radikal çıkışlar yapabileceğiniz bir sabah olabilir. Akşama doğru aile içi ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var. Maddi konularda şansınız artıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Uluslararası konular, seyahatler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Özellikle akşam saatlerinde kazalara ve aksaklıklara karşı tedbirli olmalısınız. Romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşiniz ya da ortağınızla ortak gelirlerinizle ilgili ortaya çıkan gizler sizi harekete geçmeye teşvik edebilir. Akşam  masaj vb ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
 Eşiniz ve ilişkinizle ilgili beklenmedik olayların aydınlanmasıyla gergin bir sabaha uyanabilirsiniz. Akşam sakarlık ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sevdiğinizle güzel bir gece olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde orjinal bir çalışmanın içinde lider olarak yer alabilirsiniz. Gizli saklı konuların ortaya çıkması huzursuzluk berebilir. Gece evinizde ailenizle mutlu geçirebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Beklenmedik aşk ilanına karşı şaşkın ve tedirgin olabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Kısa bir seyahate çıkmak size ve sevdiğinize iyi gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizle ilgili konularda gerginliğin hakim olduğu bir sabah olabilir. Kariyerinizle ilgili konularda agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Maddi açıdan şanslısınız. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kısa bir seyahat ya da iş anlaşmalarınızla ilgili aniden gelişen durumun şoku içinde olabilirsiniz. Romantik ve aşk dolu bir gece geçirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Finansal konularda ani gelişmeler planlarınızı alt üst ederek şaşkınlık yaratmış olabilir. Meditasyon, dua vb ile rahatlamak için akşam vakit ayırmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova