4 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Özellikle kariyerinizi ilgilendiren ilişkilerde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınıza karşı tepkisel davranışlar çatışmalarla sonuçlanabilir. Akşam daha huzurlu hissedeceksiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde çalışanlarınız ve iş ortaklarınız ile dinamik ve bir o kadar da ilişkilerde gergin bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi fiziksel olarak çok yormamaya özen göstermelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sosyal kulüpler ve organizasyonlarda aktif ve enerjik bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda bazı gerginlikler yaşanabilir. Riskleriniz konusunda aceleci davranmamalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizde projelerde liderlik yapabilir; enerjinizi yeni girişimlere harcayabilirsiniz. Öğleden itibaren eviniz ile ilgili işler konusunda aile içi ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İletişimin hızlı ve yoğun olacağı bugünde seyahatlerinizde kaza ve aksaklıklara dikkatli olmalısınız. İŞ yerinizde çalışanlar arasında ilişki dengesi kurmak isterken zorlanabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Kredi, sigorta gibi gelir dışı kaynaklar konusunda mücadele edeceğiniz bir gün olabilir. Öğleden sonra saatlerinde sevdiğinizle ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Kendinizi enerjik ve dinamik hissettiğiniz bir gün olacak. Öğleden itibaren aile içi ve özel ikili ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilir; beklenmedik tepkilerle karşılaşabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Özel yaşamınızda ve iş yerinizde aktif ve hareketli bir gün olabilir. Seyahatlerde kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın akrabalarınızla iletişimde çatışmalar yaşanabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Yaratıcı konularda aktif olacağınız bir gün. Sosyal ortamlarda hareketli vakitler geçirebilir; arkadaşlarınıza tepkisel davranmamaya özen göstermelisiniz. Maddi konular problem olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Evde halledilmesi gereken işleri kolayca halledebileceğiniz bir gün. Kariyer ilişkilerinizde tepkisel davranışlarla gergin anlar yaşayabilirsiniz. Akşamı keyifli ve huzurlu geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kısa seyahatler veya eğitimler ile hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aceleci tavırlar ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Yabancılarla ilişkilerinizde ve hukuki konulara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Maddi konularda hareketin yoğun olacağı bir gün. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani tepkiler ve güdüsel davranışlar gergin anlar yaşamanıza sebep olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova