6 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bu sabah arkadaşlarla maddi konularda gerginlikler olabilir. Ev alım, satım, değiştirmeyle ilgili konularda şansınız açılıyor. Adım atmak için mayıs sonuna kadar beklemeniz faydalı olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Bugün işinizde sözlü tartışmalara dikkat etmelisiniz. Merakınızın yoğun, öğrenme fırsatınızın çok olduğu bir döneme giriyorsunuz. Seyahatler ilgi çekici olsa da gerçekleştiremeyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)           
Maddi konularda şansınız açılıyor. Beklediğiniz maaş zammı ya da ödeme gerçekleşebilir. Gelirlerinizle birlikte giderler de artabilir. Pahalı alışverişler için Mayıs sonunu beklemelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Sabah saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili iletişimde gerginlikler olsa da bir süre bu konuda şanslı olacaksınız. Başarıyı yakalayarak kendinizi gösterebileceğiniz bir dönem.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İkili ilişkilerde sözlü gerginlikler yaşayabileceğiniz bir sabah. Ailenizin engel teşkil ettiğini düşünebilirsiniz. Manevi tatmin duyacağınız yardım çalışmaları, ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Çalışma arkadaşlarınız ya da iş ortaklarınızla tartışmalar yaşasanız da genel olarak huzurlu bir gün. Sosyal aktivitelerin hızlanacağı, bir çok kişi ile tanışabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Kariyerinizle ilgili bir süredir bekleyen konular çözülüyor. Başarılı bir projeye liderlik yapabilir, üstlerinize sunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kariyerinizde gelişim ve ilerleme söz konusu.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Seyahatler, eğitim, seminerler, akıl danışacağınız hocalar sizin gelişiminiz ve ideallerinize ulaşmanız için adeta size yakınlaşıyor. Gözünüzü açık tutup bu şansı iyi değerlendirmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
İletişimde ve seyahatlerde aksaklık ve gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız. Miras, kredi, sigorta, bonus gibi konularda şanslı olacağınız bu dönemde kaynaklarınızı verimli kullanmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Aşk, evlilik, ortaklık konusunda yenilikler sizi bekliyor. Geleceğe yönelik sağlam adımlar atabileceğiniz bir dönem. Önemli kararları mayıs sonuna kadar bekletmeniz faydalı olacaktır.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Sabah ailenizle bazı sözlü tartışmalar söz konusu olabilir. İşinizi genişletmek, iş yerinizi değiştirmek için fırsatlar çıkabilir. Büyük değişiklikler için konuyu Mayıs sonuna kadar değerlendirmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönem başlıyor. Eskiden tanıdığınız biri size ilan-ı aşk edebilir. Zevkiniz ve lüks için aşırı harcamalardan Mayıs sonuna kadar kaçınmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem