7 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkiler, özellikle kadın erkek ilişkileri açısından şanslı bir gün. Bir davet ya da bir toplumsal bir organizasyona katılabilirsiniz. Akşam saatlerinde hoş bir süpriz sizi bekliyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyerinizle ilgili ilişkilerinizde şanslı olduğunuz, hem ekiplerde çalışabileceğiniz hem de bireysel kendinizi gösterebileceğiniz bir gün. Akşam ortaya çıkan bir sır sizi şaşırtabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sezgilerinizin yüksek, iletişiminizin yoğun olduğu bir gün. Öğleden sonra saatlerinde işinizde bazı karışıklıklar, yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Sürpriz bir partiye katılabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün yüksek olduğu bugünde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kişilerle ilişkilerinizde rahat olacaksınız. Kariyerinizle ilgili sürprizlere açık olun. 
 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarınızla haberler alacağınız, iletişimin yoğun olduğu bir gün. Sürpriz bir ilişki kapınızı çalabilir, romantik bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda belirsizlikler yaşanabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşinizde yazılı, sözlü iletişimin yoğun olacağı bir gün olacak. Öğleden sonra saatlerinde eşinizle yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sürprizler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Uluslar arası tanıdıklarınızdan haber alabilir; uzun seyahat planları yapabilirsiniz. İş yerinizde karışıklıklar olabilir. Eşiniz akşam sürpriz bir  yapabilir; beklenmedik birinden elektrik alabilirsiniz. 
  
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu haberler alabileceğiniz bir gün. Sabah ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü değerlendirmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşinizle keyifli konular konuşabileceğiniz bir sabah olacak. Kardeşlerinizle ilişkileriniz oldukça iyi. Aile bireyleri arasında yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Yaratıcı projelerde bulunabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinizde telefon ve eposta iletişiminin yoğun olacağı bir gün. Öğleden sonra bazı karışıklıklar yaşanabilir. Akşam saatlerinde aileniz size beklenmedik bir hoşluk yapabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yazılı yaratıcı projelerde keyifle yer alabileceğiniz bir gün. Sevdiğiniz kişi ile keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Gün sonunda beklenmedik kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile içinde konuşmak istediklerinizi rahatlıkla dile getirebileceğiniz bir gün olacak. Gün içinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Akşam saatlerinde maddi konularda sürprizler olabilir. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova