8 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kısa seyahatlere çıkabilir, eğitimlere katılabilirsiniz. Sabah karşı cinsle gerginlikler olabilir. Akşam arkadaşlarınızla entelektüel paylaşımlarda bulunmaktan keyif alacaksınız. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi konularda haberler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bir kişi ile bu konuda çatışma yaşamanız olası. Kariyerinizle ilgili yeni fikirlerin, konuların ortaya çıkabileceği bir akşam olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sezgilerinizin güçlü olduğu bugünde yeni bilgiler öğrenmekten keyif alacaksınız. Kariyerinizi ilgilendiren biri ile gerginlik olabilir. Farklı bir konuda araştırma yapmak sizi mutlu edecek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Hayal gücünüzün yüksek olduğu bugünde rüyalarınıza dikkat edin. Ruhsal çalışmalar yapmak size iyi gelebilir. Mistik konuları araştırmak, fikir sahibi olmaktan mutlu olabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarınızla görüşmek, sohbet etmek size çok iyi gelecek. Konu para olunca duygularınız ve egonuz arasında gidip gelebilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle bilgi paylaşımı keyif verecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde kariyerinizi ilgilendiren bir konuda eşinizle ya da ortağınızla gerginlik yaşayabilirsiniz. Akşama doğru iş yerinizdeki kişilerle telefon ve eposta trafiği ile bir konuya çözüm bulabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İşinizin İstediğiniz bir konuda eğitim alma ya da istediğiniz zaman seyahat etme özgürlüğünüzü kısıtladığını düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde yaratıcı hobiler ya da entellektüel sohbetler size keyif verecek. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konular ile ilgili kafanız karışık olabilir. Çocuklarınızla bu konuda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Akşam evinizde arkadaşlarınızla fikir alışverişi, sohbetler yapmaktan mutlu olacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşiniz ve ortağınızla iletişimin akıcı olduğu bugünde sabah ebeveynlerinizle bazı gerginlikler yaşanabilir. Akşam kısa bir seyahate çıkmak, kardeşlerinizle sohbet size keyif verecektir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşinizle ilgili telefonunuz susmayabilir. Sabah saatlerinde bir anlaşma ya da seyahat hakkında tartışmalar yaşansa da akşam saatlerinde alacağınız para ile ilgili bir haber sizi mutlu edebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kelimelerle aranızın çok iyi olduğu, kendinizi ifade edebildiğiniz ve yaratıcılığınızı ortaya koyabildiğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde ebeveynlerle maddi konularda gerginliklere dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile içi iletişimin yoğun ve önemli olduğu bir gün olacak. Sabah saatlerinde kendinizi güçlü ve otorite sahibi hissedenilirsiniz. Rüyalarınıza dikkat edin, yaratıcılığınıza siz bile şaşıracaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem