9 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde eşinizle kısa bir seyahate çıkabilir, birlikte sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Öğleden sonra evinizde ailenizi bir araya getirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu sabah işinizde bir projenin finansmanı ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Spor yapmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Kardeşlerinizle birlikte sohbetten keyif alacaksınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Motivasyonunuzun ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu sabahta hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Günün geri kalanında ailenizin yanında kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah evinizde yapılacak işler için kendinizi enerjik ve aktif hissedebilirsiniz. Yaratıcı çözümler getirerek çabucak halledeceksiniz. Akşama doğru sezgileriniz sizi yönlendirebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarla keyifli bir sohbet eşliğinde güne başlayabilirsiniz. Birlikte çıkacağınız kısa bir seyahat size keyif verecektir. Meditasyon, yoga vb ruhsal çalışmalar ile rahatlayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizle ilgili yeni fikirler üretebilir, bu fikirleri para kazanmaya dönüştürecek yollar bulabilirsiniz. Öğleden sonra arkadaşlarınızla duygularınızı rahatlıkla paylaşabileceksiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
 Bu sabah biraz sabırsız hissedebilir; yeni şeyler öğrenmek, uzak yolculuklar yapmak ve değişik kültürleri tanımak isteyebilirsiniz. Akşam kariyerinizle ilgili daha duygusal olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirlerle ilgili bilmediğiniz gizli bir konu ortaya çıkabilir; bu konuda araştırma yapabilirsiniz. Öğleden sonra ailenizle bir seyahat planlayabilirsiniz.  

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Arkadaşlarla ve eşinizle aktif programlar yapabilir, keyifli sohbetlerle güne başlayabilirsiniz. Ailenizle, özellikle annenizle ortak paylaşımlar önemli ve mutluluğu belirleyici olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bu sabah işinizle ilgili bir proje için koşuşturmak zorunda kalabilir, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Öğleden sonra eşinizle duygusal paylaşımlarda bulunmak keyif verecektir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle hayatın tadını çıkarmak, yabancı ülkelere gitmek, keşfetmek, deneyimler yaşamak isteyebilirsiniz. Hobilerinize vakit ayırmalısınız. Akşam hizmet etmekten keyif alabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bu sabah ailenizle ortak gelirleriniz, miras, yatırım gibi maddi konuları konuşarak merakınızı giderme fırsatı yakalayabilirsiniz. Öğleden sonra çocuklarınızla olmaktan mutlu olacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem