1 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah huzur, rahatlık ve sükunet arzusu içinde olabilirsiniz. Maddi konular ön plana çıkarken, ilham gücünüzün artışından faydalanmalısınız. Aşırı iyimserlik ve özgüven zarar verebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendinizi daha rahat hissedeceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir gün olacak. Arkadaşlarınızla toplumsal organizasyonlarda bulunmak mutluluk verecek. Gizli bilgiler ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün ruhsal çalışmalar için vakit ayırabilir, yaratıcı projelerde yer alabilirsiniz. Özellikle maddi konularda kendinize fazla güvenerek aşırı iyimser hareketler yapmamanızda fayda var.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal yardımlaşma kulüplerinde alacağınız görevler size manevi tatmin sağlayabilir. Kariyerinizde önemli bir yerde olabilirsiniz ancak aşırı optimist ve idealist düşünce sizi zora sokabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili rahat ve istikrardan mutlu olduğunuz bir gün olacak. İnançları ön plana koyarak bazı konuları gizleyen kimselerin sırlarının ortaya dökülmesi sizi şaşırtabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ticari konuları pratik ve hızlı şekilde halletmek sizin işiniz. Bugün eşinizle uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Ortak gelirleriniz ile ilgili idealist ve iyimser yaklaşımınız zorlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Miras, kredi, sigorta ödemesi gibi gelir dışı kaynakları ile ilgili rahata ereceğiniz bir gün olabilir. Kariyerinize iyimser bakış, ikili ilişkilerinizde ego savaşlarına sebep olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İlişkilerinizde rahat ve huzurun hakim olduğu, daha ziyade fedakarlık ve anlayış ile hareket edeceğiniz bir gün. Ancak iş yerinizde inançların ve gücün ön plana çıkarılması gerginlik yaratabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendinize sağlıklı ve huzurlu hissedeceğiniz bir günlük rutin yaratmak için çaba gösterebilirsiniz. Risklerinizle ilgili idealist ve aşırı iyimserlik sizi sonradan zor duruma sokabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün yazıp, çizmek ve yaratıcılığınızı her alanda göstermek için güzel bir gün olabilir. Aile içinde ve eşinizle inandığınız fikirler üzerine gerginlikler güç savaşlarına dönebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizde huzurlu ve rahat bir gün geçirmek, konforunuzu arttıracak eşyalar için alışveriş yapabilirsiniz. İş yerinizde kendi fikirlerini empoze etmek isteyen kişilerle çatışma yaşayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yakın akraba ve kardeşlerinizle sevginizi paylaştığınızı hissettiğiniz bir gün olabilir. Finansal konularda aşırıya kaçmanız sizi bugün fazlasıyla zorlayabilir dikkatli olmalısınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova