10 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Günün ilk saatlerinde ikili ilişkilerde rahat ve ılımlı olabilirsiniz. Sabah mali durumlarla ilgili kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Risklerinizle ilgili yeni bir karar almamakta fayda var.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Üstlerinizle maddi konularda anlaşma sağlayabileceğiniz bir sabah olabilir. İkili ilişkilerinizde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İş yerinizde işlerinizi toparlamaya bakmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Günün ilk saatlerinde arkadaşlarınızla kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. İşinizle ilgili bazı kısıtlar sabah sizi zorlayabilir. Önemli anlaşma, sözleşmelere imza atmak için uygun bir gün değil.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizle ilgili maddi bir konuda olumlu bir haber alarak güne başlayabilirsiniz. Sabah saatlerinde Çocuklarınız ile ilgili bir konuda engellenmiş hissedebilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ailenizle ilgili bazı konularda kendinizi engellenmiş hissederek konuya başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde yeni bir adım atmak için uygun bir gün olmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün dinlenmeye ve ruhsal gelişiminize vakit ayırabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşma gibi önemli yazışmalarda engellerle karşılaşabileceğiniz bir gün olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sosyal çevrenizden bir kişi işinizle ilgili bir konuda size yardımcı olabilir. Finansal kısıtlamalar ile güne başlayabilir kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu düşünürken kendinizi ikili ilişkilerde kısıtlayabilirsiniz. İşinizle ilgili olumlu gelişmelerle güne başlayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Uzak seyahatlerde hayatın tadına varacağınız bir plan yaparak güne başlayabilirsiniz. Kendi kendinizin önünde engel teşkil ettiğinizin farkına varmalısınız. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ortak gelirlerinizle ilgili bir aile büyüğünüzden alacağınız olumlu bir haberle güne başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden önemli bir kişinin fikirleri sebebiyle engellenmiş hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle günün ilk saatlerinde yapacağınız bir görüşme ya da çıkacağınız kısa bir seyahat olumlu başlamanızı sağlayabilir. İşiniz gerçekten bir engel mi dişünmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Günün ilk saatlerinde finansallarınızla ilgili alacağınız olumlu bir haber işinizde keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Yine de yenç bir girişimde bulunmamanız faydalı olur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova