11 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş yerinizde detaylı planlamalar ile geçireceğiniz bir gin olabilir. Sabah iş arkadaşlarınızla gerginlikler sonrasında fedakarlık yapmak istediniz de hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Akşam evinizde kutlamalar keyif verecek.   

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcı proje organizasylarında çalışırken arkadaşlarınızla çatışmalar yaşanabilir. Bazı arkadaşlarınız hakkında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.  Sevdiğinizle Kısa bir seyahat moral verecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizle ilgili detaylı araştırma gerektiren konular üzerinde çalışırken işinizle ilgili kişilerle gerginlikler olabilir. Karışıklıklar olduğunda fazla fedakarlık yaptığınızı düşünebilirsiniz. Akşam maddi konularda olumlu haber alabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Önemli bir sözleşme, anlaşma üzerinde detaylı çalışmalar yapabilirsiniz. Uzak seyahatler ile ilgili girişimlerinizde problemler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişim konusunda şanslı bir akşam geçireceksiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yaşanan kişiler arası problemler maddi karışıklıklara sebep olabilir. Akşam saatlerinde dinlenmek için kendinizi şımartabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde, özellikle eşiniz ve ortağınızla, sabah saatlerinde gerginlikler yaşanabilir. Öğleden sonra karışıklıklar canınızı sıkabilir. Akşam arkadaşlarınızla kutlama yapabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş arkadaşlarınızla sabah saatlerinde yaşayacağınız gerginlik gün ortasında kafanızı karıştırabilir. İçinize atmamalısınız. Akşam saatlerinde kariyerinizle ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz.  

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda detaylı planlamalar yapabileceğiniz bir gün olacak. Sevgilinizle gergin bir gün olabilir. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aile içi ilişkilerinize özellikle dikkat etmeniz gereken bir gün. Fedakarlık ettiğinizi düşünebilir; kırılabilirsiniz. Maddi konularda olumlu bir haber alabilirsiniz.  

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla sabah saatlerinde bazı çatışmalar olabilir. Seyahatlerinizde karışıklıklar yaşanabilir. Eşinizle keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda ilişkilerinizi zorlamamanız gereken bir gün olacak. Öğleden sonra saatlerinde farklı bilgiler alabilirsiniz. İşinizle ilgili olumlu haberler ile rahat bir gece geçirebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde zorlanabileceğiniz, hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz bir gün. Akşam sevdiğinizle hayatın tadına varabilir, yeme içmeye doyabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar için uygun bir akşam olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova