12 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İşinizle ilgili güçlü bir kişiden destek alacaksınız. Öğleden sonra saatlerinde kredi, miras, sigorta gibi gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik detaylı çalışmalar yapabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Eğitiminizle ilgili öğretmen, danışman gibi bir kişiden yardım alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanatsal aktivitelere katılabilir; tutkuyla çalışabileceğiniz bir kulüp dernek bulabilirsiniz. Eşinizle ilişkinizde dengeyi bulacaksınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aile büyüklerinizden biri gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir girişimde bulunmanıza yardımcı olabilir. İş yerinizde yeni sorumluluklar almanız sizin için faydalı olacaktır. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah uzak seyahatler planlarınız belki de size aradığınız aşkı getirebilir. İlişkiniz var ise eşinizin desteği sizi rahatlatacak. Yaratıcı projelerinizde geleceğe yönelik adımlar atacaksınız. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda üstleriniz sizi destekliyor. Akşam saatlerinde aile büyüklerinizle bir araya gelerek geleceğe yönelik planlarınızı konuşabilir onların onayını alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle romantik bir sabaha uyanıyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde geleceğe yönelik planlar yapabilir akşam saatlerinde çıkacağınız kısa bir seyahatte iç dengenizi sağlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi dengede ve huzurlu hissedebilmek adına yoga, meditasyon gibi aktiviteleri disiplinle uygulamalısınız. Aile büyükleriniz sizi bu konuda destekliyor. Maddi konularda olumlu haber alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal ve yaratıcı projelerde yer almak için oldukça güzel bir gün. Sosyal organizasyonlar sebebiyle kısa seyahatlere çıkabilir; eğitimlere katılabilirsiniz. Önemli birinden haber alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah saatlerinde ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Maddi konularda önemli bir kişiden alacağınız destek ile rahatlayacaksınız. Kariyerinizle ilgili detaylı çalışma yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yakın akrabalarınız ve kardeşleriniz ile förüşme fırsatı yakalayabilir; birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Okuyorsanız çalışmak için güzel bir gün olacak. Merak ettiğiniz konuları araştırabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda olumlu haberler alarak güne başlayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik atacağınız somut adımlar ile gelir dışı kaynaklarınızı planlamanız gerekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün ikili ilişkilerde ılımlı ve romantik bir havada olabilirsiniz. Tutkuyla bağlı olduğunuz alanlarda fedakarlık yapmaya eğiliminiz yüksek. Sosyal çevrenizden önemli bir kişinin desteği ile  rahat edeceksiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova