13 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah saatlerinde işinizle ilgili bazı konular gündeme gelse de bir sonuca ulaşamayabilirsiniz. Öğleden itibaren yakın ikili ilişkilerinizde ılımlı havadan yararlanarak birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah yaratıcı projeler gündeme gelse de yol alamadığınızı hissedebilirsiniz. Öğleden itibaren kendinizi şımartmaya ya da iş arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmeye ayırabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün erken saatlerde evdeki işleriniz toparlamak, düzenlemek ile vakit geçirebilirsiniz. Sonrasında ise varsa çocuklarınız ya da sevdiğiniz kişi ile birlikte yemek gibi aktivitelerle keyif yapabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Güne önceden planlanan kısa bir seyahatle ya da yakın akrabalarınızı ziyaretle başlayabilirsiniz. Yeni bir sözleşme ya da anlaşma gibi önemli bir evraka imza atmak için uygun bir gün değil. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konular sabah saatlerinde gündeme gelse de yeni bir adım atmamanızda fayda var. Öğle saatlerinden itibaren kardeşlerinizle görüşmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu sabah sakin ve rahat olabilirsiniz. Öğleye doğru maddi konularda bazı gelişmeler olsa da bir sonuca bağlayamayabilirsiniz. Gerçekleşecek ay tutulması öncesi ipucu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Özellikle günün ilk yarısını dinlenme ve rahatlamaya ayırmanız faydalı olabilir. Sonrasında arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmek için program yapabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla başlayacağınız bugünde sosyal organizasyonlar ya da kulüplerde girişimlerde bulunmanız pek sonuç vermeyebilir. Öğleden sonra dinlenmeye çalışmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili bazı konular gündeme gelse de pazartesi gününe bırakmanız faydalı olacaktır. Öğleden itibaren arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz keyifli bir program yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün seyahatler ya da eğitiminiz ile ilgili konularda girişimleriniz başarı ile sonuçlanmayabilir. Kariyeriniz ile ilgili gelecek planlarınızı düşünmek için güzel bir gün olabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir adım atmamanız faydalı olacaktır. Öğleden sonra önceden planladığınız bir seyahate çıkabilir ya da kitap okuyarak geçirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde ilişkiniz ile ilgili konularda yeni bir adım atmamanız faydalı olacaktır. Öğleye doğru ortak gelirleriniz ile ilgili konular gündeme gelse de ileri de konuşmak üzere düşünmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova