15 Nisan Günlük Burç Yorumları & Ay Tutulması Etkileri

Koç: 
Bugün gerçekleşecek olan Ay Tutulması önümüzdeki günlerde ikili ilişkilerde zorlanmanıza sebep olacak. Özel ilişkileri değerlendirirken belki de bırakmanız gerektiğini hatırlamalısınız.

Boğa: 
Ay Tutulması ile çalışanlarınız ile aranızda ipler kopma noktasına gelebilir. Daha önceleri denediğiniz bir ilişki olsa bile gündeme gelmesi artık ciddiyetle karar vermenizi gerektirecek.

İkizler:              
Sevdiğinizle aranızda gerginlik yaratan durum her ne ise göz ardı etmeniz artık mümkün değil. Ay Tutulması ile gündeme gelen konuyu temizleyerek birlikte ya da ayrı yolunuza devam etmelisiniz.

Yengeç: 
Aile içi dengelerin hassas olduğu bu dönemde problem yaratan konular Ay Tutulması ile gündeme oturuyor. Aile bireylerinin ihtiyaçlarını gözeterek kararlar almalı ve gerginliği sonlandırmalısınız.

Aslan:
Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir sözleşme, eğitim ya da seyahat ile ilgili bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Ay Tutulması ile dönüm noktasında olduğunuzu hissedeceğiniz bir gün olacak.

Başak: 
Maaşlı bir iş mi yoksa kendi işinizi yapmak mı? Konusunda soru işaretleriniz gelirleriniz kaynaklı olabilir. Ay Tutulması ile bir karar vererek önümüzdeki aylarda harekete geçebilirsiniz.

Terazi:
Bugün Ay Tutulması sizi duygusal anlamda türbülansta hissettirebilir. Tam bir değişim ve dönüşüm içindesiniz. Kariyeriniz, eviniz, ilişkileriniz kararlarınıza bağlı olarak oturacak.

Akrep: 
Geçmişten gelen çözümlenmemiş konular Ay Tutulması ile ortaya çıkıyor. İçinize atarak bir çözüme varmanız oldukça güç olabilir. Yakın akrabalarınız, arkadaşlarınız destek olabilir.

Yay:
Bazı arkadaşlarınızla süregelen gerginlikler ilişkinizi değerlendirmenize sebep olabilir. Ay Tutulması ile ekip olduğunuz kişiler ya da arkadaş grubunuzla yolunuzu ayırabilirsiniz.

Oğlak:
Hayatınızda ne yapmak istediğinizi bir süredir sorguluyor olabilirsiniz. Kariyerinizi değiştirmek ve dönüştürmek için gerekli enerjiyi bugün gerçekleşecek Ay Tutulmasından alabilirsiniz.

Kova:
Bugün gerçekleşecek Ay Tutulması ile geçmişten gelen hukuki bir konu gündeme gelebilir. Çözüme varamadığınız bu konuda bazı şeyleri bırakmanız daha faydalı olabilir.

Balık:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir problem Ay Tutulması ile gündeme gelebilir. Miras ya da ortak gelirler sebebi ile yaşadığınız duygusal gerginliğin kararınızı etkilemesine izin vermeyin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova