16 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Ay Tutulması Ardından- Büyük Kare öncesi bir nefes!

15 Nisan'da gerçekleşen ay tutulmasının ardından 23 nisan'da kesinleşecek olan büyük kare açıya kadar en olumlu gün olarak adlandırabiliriz. Sabah saatlerinde özellikle sanatsal yaratıcılığın, güzelliğin, şefkat ve bereketin taçlandırılacağı bugün öğle saatlerinde şansa gezegeni tarafından korunacağız. Akşam saatlerinde ise önemli bir kişinin desteği kendimizi iyi hissetmemizi sağlayacak. 

Keyifli günler dilerim,

Astrolog Ayşegül Kuyumcu Türker

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kariyer, ev, ilişkiler ve kendinizin değişim içinde olduğu bu günler içinde en parlak günü yaşayacaksınız. Özellikle ev ve kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler ve destekler söz konusu.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kısa ya da uzun bir seyahat hayatınızı değiştirebilir. Arkadaş çevreniz ile nispeten keyifli bir gün geçirebilir, seyahatler ve eğitimler ile kendinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Maddi konularda şansınız devam ediyor. Özellikle ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili önemli bir kişiden destek alabilirsiniz. Kariyeriniz için yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde hızlı ve şaşırtıcı gelişmeler orijinal ve inovatif çözümler bulmanızı sağlayabilir. Ortaklık için önemli bir kişinin desteğini alabilirsiniz. Aile ve kendi mutluluğunuz ön planda.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sabah gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Öğleye doğru yaratıcı projelere yönelmeniz faydalı olacaktır. İşinizle ilgili önemli destekler alabileceğiniz bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gerginliklerin süregeldiği ikili ilişkilerinizde ılımlı havadan yararlanmalısınız. Finansal gücü yerinde bir ortak bulmanız da olası. Yaratıcı işlere ağırlık vermeniz faydalı olacaktır.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İş yerinizde yaratıcılığı motive ederek ekip çalışmalarının verimini arttırabilirsiniz. Aileniz destek olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Duygusal ve bir o kadar aşık hissettiğiniz bir gün. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünden faydalanmalısınız. Akşam sözleşmelerle ilgili önemli bir kişinin desteğini alacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Evinizde yeniden dekorasyon yapmak ya da keyifli bir davet vermek için güzel bir gün. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili şanslı olduğunuz bugünde kredi vb başvurunuzu yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İlişkide şanslı ve birlikte gelişmeye açık olduğunuz bu dönemde ailenize katılacak yeni bireyin haberini ya da aniden ev değiştirme kararı alabilirsiniz. Romantik kısa bir seyahat iyi gelecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Finansal anlamda bereketli ve olumlu haberler alacağınız bir gün olacak. Aşırı harcamalardan kaçınmanız faydalı olur. İşinizle ilgili yeni yaratıcı proje girişimlerinde bulunabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda beklenmedik haberler alsanız da sosyal çevrenizden önemli bir kişinin desteği ile rahatlayacaksınız. Yaratıcılığınız ve pazarlama yeteneğiniz yıldızınızı parlatacak.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova