17 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Güne maddi sorumluluklarınızın ağırlığını omzunuzda hissederek başlıyorsunuz. Ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili çalışmalar yapacağınız bugünde bir sonuca varmanız zor olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İlişkinizde sizi zorlayan konuların gündeme geleceği bir sabah olacak. Sorumluluklarınızın hatırlatıldığını düşünerek eşiniz tarafından ya da ilişkileriniz sebebiyle engellenmiş hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Hayat düzeniniz, iş ortamınız, iş arkadaşlarınızın yapmak istediklerinizi baskıladığını, mutluluğunuzun önündr mani olduğunu hissedebilirsiniz. Elinizdeki işleri toparlamak için iyi bir gün olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Çocuklarınız varsa sorumluluklarınızın ağır basacağı bir gün olacak. Yaratıcı çalışmalar yapmak, hobilerinizi işe çevirmek isteseniz de önünüzde engeller varmış gibi hissedebilirsiniz. Engel olarak gördüğünüz konuları gözden geçirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sabah saatlerinde Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederek engel olarak gördüğünüz noktaları değerlendirmenizde fayda olabilir.  

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün özellikle önemli sözleşmeleri imzalamakta engellerle karşılaşabilir; iletişimde zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmalı ve işlerinizi tamamlamalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Gelirlerinizin arzu ettiğiniz işlere yetmediğini düşünebilir, engellendiğiniz hissine kapılabilirsiniz. Asıl baskının nedenini içinize dönerek bulmaya çalışmalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün hem duygusal hem de engeller içerisinde hissedebilirsiniz. Bu zorlayıcı hissin sebebinin sorumluluklarınız mı yoksa kendi düşünceleriniz mi olduğunu iyi tartmanız faydalı olacaktır. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah saatlerinde kendinizi yoğun bir baskı altında hissedebilirsiniz. Bu bilinçaltınızda sizi yoran duyguyu iyi değerlendirmeli, meditasyon, yoga vb ile rahatlamaya çalışmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal çevrenizin getirdiği baskılar altında kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Sosyal organizasyonlar ve kulüplerde yeni girişimlerde bulunmak için iyi bir gün olmayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde kariyerinizde aldığınız yeni sorumlulukların üzerinizde baskı oluşturduğunu hissedebilirsiniz. Bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine elinizdeki işleri toparlamaya çalışmanız faydalı olacaktır.  

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eğitiminiz devam ediyorsa eğitmenleriniz ya da danışmanlarınızla zorluklar yaşayabilirsiniz. Seyahat planlarınız ile ilgili engeller yaşayabileceğiniz bu günde    Yeni bir adım atmamanız faydalı olacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova