18 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Haftanın bu son çalışma gününde aşk, romantizm, keyif, sosyalleşme ve özellikle kalabalıklarla vakit geçirme ön plana çıkıyor. Gökyüzünün iki iyicil gezegeni Venüs ve Jüpiter'in desteği ile hoş vakitler geçirme, ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler söz konusu olacak. Sonrasında gücünü ve kuvvetini desteklemek için kullanacak Pluto ise bugün girişimlerimizde önemli kişilerden destek alabileceğimizi söylüyor. Özellikle kutlamalar, alışveriş ve kişisel gelişime vakit ayırmak için faydalı olabilecek bugünü iyi değerlendirmeniz dileğiyle...

Astrolog Ayşegül Kuyumcu TürkerKoç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugünü evinizde, kendinize dinlenmek için, ayırabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili önemli birinden alacağınız destek moral bulmanızı sağlayacak. arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınızla yemek, içmek, sosyalleşmek bugün keyif verecek. Kısa seyahatler, eğitimler ile gelişiminize ağırlık verebilirsiniz. Bir büyüğünüzün desteği  onurlandıracak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyerinizle ilgili sosyal bir organizasyonda yeni bağlantılar kurmak ve bu bağlantılar sayesinde işlerinizi geliştirmek konusunda bir fırsat yakalayabilirsiniz. Kredi vb konuda onay alabileceğiniz bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Keyifli bir uzak seyahat ya da eğitim vasıtasıyla gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Şansın sizden yana olduğu bugünde eşinizin desteği sizi daha da mutlu edecek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Daha önce ortada olmayan bir gelir dışı kaynağın ortaya çıkması ile rahatlayacaksınız. Fedakar ve yardımsever bir gününüzdesiniz. İş yerinizde üstlerinizin desteğini alıyorsunuz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle romantik bir güne uyanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla hep birlikte yapacağınız bir kutlama keyif verecek. Yaratıcılığınızın desteklendiği bu günden faydalanmalısınız. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş arkadaşlarınız ile sosyalleşmeye fırsat bulacağınız bugünde kariyerinizi ileri taşımak için adımlar atabilirsiniz. Aile büyüklerinizin desteği ile yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Önemli sözleşme ve anlaşmaların gündeme gelebileceği bugünde yaratıcı projelere vakit ayırabilirsiniz. Uzun bir seyahate çıkmak ya da hayatın tadını çıkarmak için sevdiğinizle bir kaçamak iyi gelebilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde evinize alışveriş yapmak, ailenizle keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan birin desteği sizi mutlu edecek.  

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızla görüşebilir, birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler için de oldukça uygun bir gün olacak. İlişkinizde olumlu gelişmeler var.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşinizle ilgili orijinal ve yaratıcı bir projenin maddi olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Lüks ve keyif için alışveriş yapabileceğiniz bugünde rahatlamak için kendinize vakit ayırmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sosyal çevrenizden önemli biri size destek olabilir. Özellikle dış görünüşünüzde yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir gün olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova