19 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugün farklı kültürler, konular hakkında bilgi toplayarak, kitap okuyarak rahatlayabilirsiniz. Kendinizi rahat ifade etmeniz ikili ilişkilerinizde olumlu havayı yakalamanızı sağlayacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınızla ile ilgili olumlu haberler alabileceğiniz bugünde daha önce konuşulmayan konular ortaya çıkabilir. Rahatlamak için yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz aktivitelerde bulunabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşiniz ve arkadaşlarınızla hep beraber hoş sohbetlerde bulunabileceğiniz bir gün olacak. Duygularınızı rahatlıkla ifade edebilecek ve entellektüel paylaşımlarda bulunabileceksiniz.  

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizle ilgili beyin fırtınaları yapabileceğiniz, olumlu haberler ve bilgi paylaşımları olabilecek bir gün. Yaratıcı projeler için ekip arkadaşlarınızla bir araya gelmek faydalı olabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Uzak seyahatler, eğitimler planlayabilir; sevdiğinizle hayatın tadını çıkartabilirsiniz. Hobilerinize vakit ayırmak, çocuklarınızla vakit geçirmek keyif verecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde neşeli ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Mistik konularda araştırma yapmak keyif verebilir. Gelir dışı kaynaklarla ilgili olumlu haber alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Eşinizle kısa bir seyahate çıkmak, entellektüel paylaşımlarda bulunmak keyif verecek. Yakın akrabalarınız ya da kardeşlerinizle de bir araya gelebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşinizin finansal gelişimi için çalışma arkadaşlarınızla bir araya gelerek fikir alışverişlerinde, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızın oldukça yüksek oldupu bugünde düşüncelerinizi kağıda dökmek keyif verecek. Duygularınızı rahatlıkla dile getirebiliyorken sevdiğinize açılabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün evde dinlenmek size iyi gelebilir. Aile bireyleri ile duygularınızı paylaşmak,  yoga, meditasyon vb yaparak rahatlamak haftaya iyi başlangıç yapmanızı sağlayacak. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınızla birlikte bir eğitime katılabilir ya da kısa bir seyahate çıkabilirsiz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde seminer verme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyerinizin finansal boyutu ile ilgili olumlu haberler alabileceğiniz bir gün olacak. Yeni girişim planları yapabilir, gelirlerinizi arttırmak için beyin fırtınaları yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova