2 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Özgürleşme arzunuzun yüksek olduğu bugünde etrafınızı şaşırtacak hareketlerde bulunabilirsiniz. Duygularınızı ailenize rahatlıkla ifade edebileceğiniz ve kariyerinizle ilgili önemli kişilerden destek alabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde kendinizi maddi konularda engellenmiş hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün orjinal fikirlerinizi kağıda dökmenin tam zamanı olabilir. Zihniniz sizi bile şaşırtabilir. Önemli sözleşme ve görüşmeler için sabah saatlerini değerlendirebilir; akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelerek entellektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. İlişkinizin bazı konularda engel teşkil ettiğini düşündüğünüz bir gece olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Rahatlamak ve dinlenmek isteği içinde olmanız sosyal çevrenizde gelişen süpriz konulara kayıtsız kalmanıza izin vermiyor. Maddi konularda şanslı olduğunuz bugünde öğle saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili önemli bir kişiden destek alabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren önemli yazışmalar için akşam saatlerini değerlendirmeniz faydalı olacaktır. sağlığınıza dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyif yapmak isteyebilirsiniz. İşiniz ya da aldığınız rol sebebiyle toplumda liderliğinizde isyankar tavırları yatıştırmalı, sakin davranmaya yöneltmelisiniz. İkili ilişkilerinizde destek aldığınız ve kendinizi güçlü hissettiğiniz bugünde çocuklarınız, gençlerle ilgili sorumluluklar bazı konularda engel oluyormuş gibi hissedebilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Geleneksel inançların aksine kendi felsefenizi ortaya koymak için ani çıkışlar yapabilirsiniz. Bu uzun vadede sizi zorlayabilir. Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınız oldukça yüksek. Üstlerinizden öğle saatlerinde destek alabileceksiniz. Ortak gelirleriniz ile ilgili fikir paylaşımlarını akşam saatlerine bırakmanız faydalı olacaktır. Geceye doğru ailevi sorumluluklar belirebilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ortak gelirleriniz ya da miras, kredi gibi gelir dışı kaynaklarınızla ilgili ani bir değişiklik söz konusu olabilir. Risklerinizle ilgili güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.  Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla toplumsal organizasyonlarda girişimlerde bulunabilirsiniz. Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızla ilgili bazı sorumluluklar size engel teşkil edebilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkilerinizde beklenmedik bir gelişme olabilir. Bu macera kafanızı karıştırsa da aşk hayatınızın canlanması sizi heyecanlandırabilir. Ortaklı bir iş yapıyorsanız ortağınızla olan problemlerinize karşı isyankar tavırlar sergileyebilirsiniz. Aile büyükleriniz sizi destekliyor ancak maddi açıdan bazı engeller içinde olduğunuzu düşünebilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde otorite figürlerine karşı tepkisel davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu anlamda yaratıcılığınızı liderlik ve fikir üretmeye kanalize etmeniz daha faydalı olabilir. Bilgiye ve kendinizi geliştirmeye açık olduğunuz bugünde seyahatler ve eğitimler konusunda destek alabilirsiniz. Bazen kendi yolunuzu kendiniz kesiyor olabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızı ortaya koyarak yeni riskler almak isteyebilirsiniz. Bu bir hobinizi işe dönüştürmek, gençlerle yeni inovatif bir projeye katılmak olabilir. Aşk hayatınızın sürprizlerle hareketleneceğini söyleyebiliriz. Maddi konularda hem şanslı hem de önemli kişilerden destek alabileceğiniz bir gün. Akşam saatlerini evinizde keyifli sohbetlerle geçirebilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayatın tadını çıkarmak, yemek, içmek, eğlenmek istediğiniz bugünde ailenize karşı isyankar tavırlar içinde olabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızın desteği ile ani çıkışlardan kaçınmalısınız. Akşam saatlerinde kardeşleriniz veya yakın akrabalarınızla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden önemli birinin baskı yarattığını düşünebilirsiniz.  

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Orjinal ve inovatif fikirler için beyin fırtınası yapmaya vakit ayırmalısınız. Bugün ortaya çıkan fikirlere siz bile şaşırabilirsiniz. Fikir danıştığınız önemli bir kişinin desteği sizi onore edecek. Finansal konularda yazışmalarınızı akşam saatlerine bırakmanız faydalı olacaktır. Üstlerinizin sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi olarak bağımsızlığınızı ilan etmek isteseniz de ani çıkışlar sonrasında siz zor duruma düşebilirsiniz. Sabah saatlerinde yaratıcılığınız oldukça yüksek. İletişiminizin kuvvetli olduğu bugünde sosyal çevrenizden güçlü bir kişi size destek vererek ilerlemenizi sağlayabilir. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova