20 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Güneş'in Boğa Burcuna geçtiği bugünde fiziksel rahatımız, keyfimiz, yeme, içme, doğayla iç içe olma arzumuz ön plana çıkıyor. Doğada Boğa zamanında bahar gelmiş, ağaçlar yeşermiş, çiçekler açmıştır. Artık huzurla yazı bekleme zamanıdır. Sakin, sağlam ve dünyevidir. İşte önümüzdeki bir ay boyunca dünyevi zevkler ve pratik hayat ön plana çıkacak diyebiliriz. 

Bugün ayrıca bir haftadır etkisini hissettiğimiz Uranüs-Jupiter görünümü netleşiyor. Beklenmedik , şaşırtıcı, ani olaylar büyüyebilir; abartılarla ortamın daha da gerilmesine sebep olabilir. Ancak bu ikilinin olumsuz görünümü bile önemli bilimsel gelişmelere, inovasyon, icatlara yol açabilir.  

Hafta başında kesinleşecek Büyük Kare öncesi sakin bir gün geçirmeniz dileğiyle, 
Astrolog Ayşegül Kuyumcu Türker
Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugün evinizle ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir. Gelirleriniz ile ilgili konuların aydınlanması ile alım-satım, alışveriş fikirlerinizi güncellemek için bir aylık fırsatınız olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sözleşme ya da anlaşmalar gündemde ise süpriz gelişmeler olabilir.  Kısa seyahatlerinizde aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi rahat ve özgüveninizin yerinde olduğu bir ay geçireceksiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Dinlenme ve kendinizi yenilemek için güzel bir aya giriyorsunuz. Ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizde maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla daha çok bir araya geleceğiniz, sosyal organizasyonlarda liderlik rolü üstlenerek parlayacağımız bir aya giriyorsunuz. Bugün kariyerinizle ilgili beklenmedik gelişmeleri abartmamaya çalışmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde liderlik rolü üstlenerek daha görünür işlere imza atacağınız bir aylık bir dönem olacak. Seyahat, ticaret, eğitim gibi konularda ani gelişmeler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eğitim, seyahatler, ticaret ve medya alanlarında ilerleme kaydedeceğiniz bir ay olacak. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Arkadaşlarınızın dolduruşuna gelmemelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Miras, kredi, sigorta ve bonus gibi gelir dışı kaynaklarınızı güvenle yönetebileceğiniz bir aylık döneme giriyorsunuz. İkili ilişkilerinizde beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkilerinizde özgüvenle hareket edeceğiniz bir aya giriyorsunuz. İş yerinizde ortaya çıkan beklenmedik olaylar sizi şaşırtacak. Radikal çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İş yerinizde keyifli projelere liderlik edeceğiniz bir aya giriyorsunuz. Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bugünde mistik konularla sanatı birleştirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Önümüzdeki ay boyunca yaratıcı projeler, hobiler ve hayatın tadını çıkarmak ön planda olacak. Eviniz ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmelerin ilişkinize abartılı yansımasından kaçının. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizin keyfini çıkaracağınız bir ay sizi bekliyor. İş seyahatleri, sözleşmeler ve iletişimde beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş yerinizde bu olayların büyümesine engel olmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İletişimin yoğun, kısa seyahatlerin fazla olacağı bir ay olacak. Finansal durumunuzla ilgili süprizlerin olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Yaratıcı bir çözüm bulabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova