21 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kariyeriniz ile ilgili yeni sorumluluklar alarak gelir dışı kaynaklarınızı geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Otorite figürleri ve eşiniz ile çatışmalardan kaçınmanız; yaratıcılığınızı ortaya koymanın yollarını bulmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Geleceğe yönelik eğitim ve idealleriniz ile ilgili düşünme fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkinizle ilgili sorumluluk alabilirsiniz. İş yerinizde sözleşmeler, seyahatlerle ilgili beklenmedik ve gizli bilgiler ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili güçlü kişilerle çatışmalar sizi zor duruma sokabilir. Sosyal çevrenizle ilgili beklenmedik konular ve aşk hayatınızda gerginlikler ortaya çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ev, ilişki ve kariyerinizle ilgili büyük değişiklikler içine giriyorsunuz. Alacağınız yeni sorumluluklar ile yeni ortaklıklar içine girebilir, kariyerinizi ileri taşıyabilmenin yollarını bulabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşinizle ilgili ortaya çıkabilecek hukuki problemlerin üzerinde durmak ve çözüm aramak faydalı olacaktır. Sözleşme ve anlaşma yapmak için çok uygun bir hafta değil.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Risk almak, kredi başvurusu yapmak gelir modelinizi değiştirmek için uygun bir gün değil. Ancak ileriye yönelik ortak gelir modelinizi gözden geçirmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İlişkinizle ilgili süpriz gelişmeler ortaya çıkabilir. Aile büyüklerinizle çatışmalar yıkıcı olabilir. Gelirlerinizle ilgili alacağınız sorumluluklar aile ve özgürlüğünüzle ilgili gelişiminizi sağlayacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşiniz ve sağlığınızla ilgili beklenmedik konular gündeme gelebilir. İletişimde özen göstermeniz gereken bugünde önemli sözleşme ve anlaşmaya imza atmanız faydalı olmayabilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde risk almak faydalı olmayabilir. Herhangi bir girişim veya yatırım için gelecek günleri beklemelisiniz. Arkadaşlarınızla gerginlikler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizle ilgili şaşırtıcı gelişmeler olabilir. Eşinizin tepkisi bu durumun büyümesi ve aşırılıklara yol açabilir. Önümüzdeki günlerde bütünsel bir değişim için kendinizi hazırlamalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugünlerde yapacağınız seyahatlerde aksaklıklar, karışıklar ortaya çıkabilir. İletişiminize özen göstermelisiniz. Sorumluluklarınızı ön plana alıp hareket etmeniz faydalı olur.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınızı ve paranızı kullanmanın yeni yollarını bulmalısınız. Bugünlerde ortaya çıkabilecek yeni masraflar, giderler, beklenmedik harcamalar size yol gösterebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova