22 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Hümanist, idealist değerler için çaba sarf ediyorsunuz. İkili ilişkilerde iletişimde zorlanabilirsiniz. Aileniz kariyer ve ilişkinizde yaşanan çatışmaların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcı projeler ve yeni anlaşmalar ile parlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hedeflerinizi ve ideallerinizi revize etmenin tam zamanı. İş yerinizde oldukça yoğun bir dönem olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal çevrenizde ani gelişmeler ve değişiklikler artık bu çevreye ait olmadığınızı hissettirebilir. Yeni finansal riskler almaktan kaçınmanız faydalı olur. Günlük hayat düzeniniz değişebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde şaşırtıcı gelişmeler olabilir. İlişkinizde yaşadığınız değişimin ailenize yansıdığını fark etmelisiniz. Yaratıcı projelere ağırlık vermek bu dönemi verimli geçirmenizi sağlayacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün iletişimde yaşanan aksaklıklar size gelecek oluşabilecek problemleri öngörme fırsatı tanıyacak. Günlük hayatınızı sarsacak ve yeniden düzenlemenizi gerektirecek olaylar olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İleriye yönelik finansal planlar yapmanın zamanı. Kazançlarınız, ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili köklü değişim içindesiniz. Ortaklıklarda sorumluluk alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Özellikle ortaklık ve özel ikili ilişkilerinizde problemler gündeme geliyor. Geçiştirmek yerine uzun dönemli çözümler üretmeye çalışmanız faydalı olacaktır. Aile yaşamınız etkilenebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İŞ yerinizde beklenmedik olaylar iletişimde sert ve yıkıcı olmanıza sebep olabilir. Kelimelerinizin gücünün farkında konuşmanız sizin için faydalı olacaktır. Sorumluluk almalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemde sosyal arenada projelerle yıldızınız parlayacak. gelir dışı kaynaklar açısından ani risk almak uygun olmayabilir. Grleceğe yönelik köklü planlar yapmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayatınızı sıfırdan inşa ediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda alacağınız sorumluluklar, iletişim ve insan ilişkilerinde ılımlı tavrınızla bu dönemi rahat geçirmenizi sağlayacak. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Orijinal fikirleriniz var. İdealist bakış açınızı başkaları ile paylaşmak için yepyeni platformlar oluşturabilirsiniz. Kariyerinizde yeni sorumluluklar alabilir; hedeflerinizi değiştirebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendinizi karşı cinse karşı çekiciliği yüksek hissedeceğiniz bugünde yaratıcı projelere ağırlık vermek, ani risklerden uzak durmak faydalı olacaktır. Güçlü kişilerle çatışmalara girmekten kaçınmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova