23 Nisan Astrolojik Burç Yorumları ve BÜYÜK KARE AÇI ETKİSİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun! 

Bugün kesinleşecek Büyük Kare Açı ile hayatımızda yeni bir sayfa açma ihtiyacı hissedeceğiz. Büyük Kare açı gerçekleştiği dönemlerde kendimizi kapana kısılmış, çıkmazda kalmış ya da çözümsüz bir problemin üstümüze üstümüze geldiğini hissederiz. Hatta bu hayatımızın sadece bir noktasında değil bir çok konuda hissettirdiği için "bitse de rahatlasak" dediğimiz günler olur. Bu haritamızda var olan bazı değerlerin tamamlanması ile hissettiğimiz kadarı.. Bugün gerçekleşen gökyüzü olayı haritamızdaki değerleri tamamlamaya ihtiyaç duymadan bu hissi bize yaşatacak kadar güçlü. Ancak öncü burçlarda gerçekleşiyor olması bu problemin çözümünün içimizden geleceği ve yeni bir sayfa açacağımıza dair bir işaret... 

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Eşinizle kariyeriniz ile ilgili beklenmedik çatışmalar içine girebilirsiniz. Çabuk sinirlenebilir, tarzınız olmayan tavırlarda bulunabilirsiniz. Savunmaya geçmeden konuyu anlamaya çalışın.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde bir anda ortaya çıkan konuların ortalığı karıştırması ile gerginlikler artabilir. Kulaktan kulağa olayların büyümesine izin vermeden konunun aslını öğrenmenizde fayda var.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğinizle beklenmedik gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizi zorlayıcı ancak sonunda ilişkinizin iyiliği için istekleri olabilir. Kendi isteklerinizi dile getirmekten çekinmemelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşinizin üzerinizde hüküm kurmaya çalıştığını düşünebilirsiniz. Kariyerinizdeki ani gelişmeler ya da çocukların sorumlulukları ile ortaya çıkabilecek bu gerginlik aile bireylerine yansıyabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde çalışma arkadaşlarınızın kooperatif çalışmaya karşı çıktığını hissedebilir, isyankar çıkışlarda bulunabilirsiniz. Kendi başınıza çözmek yerine üstlerinizle durumu konuşun.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda her hangi bir girişimde bulunmamanız faydalı olacaktır. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Riskleriniz tamamen değişkenlik gösterebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizle evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Eşinizin çabuk parlayan tavırları sizi zor duruma sokabilir. Sakin kalmaya çalışmanızda fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde gelişen beklenmedik olaylar sizi zorlasa da isyankar tavrınızı dile getirmeden önce bir bilene danışmanız sizin için faydalı olabilir. Sözlerinizle oldukça yıkıcı olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sürpriz bir şekilde hayatınıza giren kişiyi arkadaşlarınızla tanıştırma zamanı geldiğini düşünebilirsiniz. Bu ilişki ile ilgili problem olacağını düşünüyorsanız başka bir günü beklemelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili değişim ve gelişim için kuvvetli bir pozisyondasınız. Geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirerek hareket etmelisiniz. Aile içi gerginliklere dikkat edin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hukuki konularda ters duruma düşürebilecek hareketlerden uzak durmalısınız. Kardeşleriniz ile ilgili beklenmedik bir konu gündeme gelebilir. Daha önce bilmediğiniz konular ortaya çıkacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler kendinizi çıkmazda hissetmenize sebep olabilir. Sosyal çevrenizden güçlü bir kişinin desteğini alabilirsiniz. Kredi vb için uygun bir gün değil.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova