24 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugün maddi konularda daha sağlam kararlar alacağınız ve güçlü bir kişi tarafından destekleneceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde yoga, meditasyon, dua vb ile dinlenmek iyi gelebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal çevreniz ile iletişimin güçlü olacağı bugünde aradığınız desteği çevrenizden bir otorite figüründen bulacaksınız. İlham gücünüzün yerinde olduğu bu akşamı iyi değerlendirmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yaratcılığınızın ve ilham gücünüzün oldukça güçlü olduğu bugünde kariyeriniz ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Akşam yeni fikirler aradığınız projeleri ele almanız faydalı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal organizasyonlarda fikirlerinizle parlayacaksınız. Öğleden sonra saatlerinde güçlü bir kişinin desteği sizi ideallerinize bir adım daha yaklaştırabilir. Uzak seyahat planları yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde attığınız adımlar ile gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu gelişmelere sebep olacak. Üstlerinizden destek alabileceğiniz bugünde akşam mistik konularla ilgilenebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İdeallerinizle ilgili araştırmalar ve uzak seyahat planları yapmak için güzel bir gün. Akşam saatlerinde akıl danıştığınız bir büyüğünüzden destek görebilirsiniz. Romantik bir akşam olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili bilgi alacağınız bir gün olacak.  Önemli bir kişiden onay bekliyorsanız bugün alabilirsiniz. İşinizle ilgili ilham gerektiren projeleri ele alabileceğiniz bir akşam.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
 İkili ilişkilerde zorlandığınız konuları konuşarak halledebileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizin ya da ortağınızın desteği ile bazı konuların üstesinden geleceksiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 İş yerinizde önemli telefon, eposta, toplantı gibi iletişime geçmeniz gereken konuları ele alabileceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde üstlerinizle görüşmeniz gereken konuları görüşebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sözel yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bugünde sevdiğiniz ve çocuklarınızla iletişiminiz kuvvetli olacak. Ailenizle manevi bağlarınızı güçlendirici birliktelikler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
 Aile içi iletişiminizin kuvvetli olduğu bugünde maddi konularda fikirlerinizi rahatlıkla dile getirebileceksiniz. Aile büyüklerinizin desteğini almak istediğiniz bir konuyu öğleden sonra görüşebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
 Duygusal ve bir o kadar sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün olacak. Kısa bir seyahate çıkabilir; eğitime katılabilirsiniz. Önemli bir anlaşma ya da sözleşmeye imza atmanız söz konusu.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova