25 Nisan Astrolojik Burç Yorumları


Koç:
Bugün yapacağınız ortaklıklarda gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Vereceğiniz sözler kalıcı olacağından iyi düşünmenizde fayda var.

Boğa:
Bir arkadaşınız sayesinde çok önemli bir iç ortaklığına imza atabilirsiniz. İhtiyacınız olan kişiye sizi ulaştırabilecek arkadaşlarınızı düşünün. Bir iyilik istemek için harika bir gün.

İkizler:
İşinizle ilgili bir organizasyonda tanışacağınız önemli bir kişi sayesinde yeni sorumluluklar alarak kariyerinizde yükselme fırsatı yakalayabilirsiniz. Büyüleyiciliğinizi kullanın.

Yengeç: 
Bir seyahat ya da eğitim organizasyonunda tanışacağınız kişi ile hayatınızı birleştirmeye karar verebilirsiniz. Uzun soluklu söz vermek istediğiniz kişiyi karşınızda görünce anlayacaksınız.

Aslan:
Bir emlak ya da yatırımınızla ilgili başvurduğunuz krediden onay alabilir ya da miras yolu ile elinize geçen bir para ile ev almayı düşünebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar ile yatırım yapmak için olumlu bir gün.

Başak:
Geleceğe yönelik olumlu adımlar atacaksınız. Eşinizin desteği ile önemli bir anlaşma ya da sözleşmeye imza atabilir ya da sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmek üzere verdiğiniz kararı paylaşabilirsiniz.

Terazi:
İş yerinizde yeni müşteriler ya da başlayacağınız yaratıcı yeni bir proje ile gelirlerinizi sağlamlaştırıyor ve artıyorsunuz. İş arkadaşlarınızla bunu somut girişime nasıl dönüştüreceğinizi görüşün.

Akrep:
Bağlanmaya hazır hissetseniz de önceki deneyimlerinizden temkinli davranmaya çalışıyorsunuz. Sağlam ve emin adımlar atabilmek için kalbinizin sesini dinleyin; size doğru yolu gösterecektir.

Yay:
Kendinizi biraz inzivaya çekmek ve evinizde yapılacak işlerinizi gözden geçirmek için harika bir gün. İşiniz ya da ailenizi ilgilendiren konularla ilgili somut adımlar atabileceksiniz.

Oğlak: 
Çıkacağınız kısa bir seyahatte sosyal çevrenizden önemli bir kişi size harika haberler verebilir. Kardeşlerinizden biri sizi önemli biri ile tanıştırarak gelecekte ortaklık yapmanıza vesile olabilir.

Kova:
Sanatsal, moda ve estetik konularında atacağınız kariyer adımlarında somut kazançlar olduğunu göreceksiniz. Fırsat olarak adlandırdığınız alanları kaçırmamalısınız.

Balık:
Çıkacağınız uzun bir seyahat ya da katılacağınız bir eğitim hayata bakış açınızı değiştirebilir. Mentör olarak gördüğünüz kişilerden alacağınız destek ile yeni bir alana yönelebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova